YouTube Topluluk/Hikaye/Kart Reklam Kampanyası (Sınırlı Stok)

Lazkopat53

💙💚 RİZE 53 💙💚
Moderatör
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
1,581
Tepki
153
Puan
562
Konum
Rize
Selamlar, organik takipçiye sahip YouTube kanalım için Wmaraci üyelerine özel bir reklam kampanyası sunmak istedim. Kanalda daha önce 5 kez topluluk reklamı çalışması yapıldı. Çalışmaları YouTube reklamlarının izlenme maliyetlerinden daha uyguna yapıyoruz.

SINIRLI STOK

FİYAT -KALAN/STOK

200 TL [ 0 / 2 ]

350 TL [ 0 / 3 ]

400 TL [ 0 / 5 ]

Fiyat artarak ilerleyecektir. İlk gelen 2 kişi 200 TL'den, sonraki 3 kişi 350 TL'den, kalan 5 kişi ise 400 TL'den 3'lü reklam yaptıracaktır. Ücret ödemeden rezerve yapılmaz. Ödeme sonrası çalışma yapılır.KANAL HAKKINDA

Kanal Linki: Kanal ya da reklam çalışması yapılacak site/video bilgisi iletilmeden kanal linki paylaşılmayacaktır.
İçerik: TikTok/Eğlence İçeriği (Shorts Paylaşımı)
Güncel Abone: 179.700
Toplam Görüntülenme: 368.452.849
Detaylı istatistik bilgileri aşağıda

Reklam İçeriği Neyi Kapsıyor?

1- Topluluk Paylaşımı: Topluluk alanında paylaştığımız, ortalama 100K'dan fazla oylama alan anketlerin yorum kısmında sabitliyoruz. Toplulukta farklı bir gönderi paylaşımı yapmıyoruz. Bahsettiğimiz paylaşım stili dışındaki çalışmalardan verim alınamıyor.
2- Hikaye Paylaşımı: YouTube videonuza ya da reklam çalışması yapılacak konuya ilişkin sizin hazırlayacağınız 'hikaye formatına uygun' videoyu kanalımızın hikayesinde paylaşıyoruz. 7 gün yayında kalan hikayelerimiz ortalama 80-100K görüntülenme almaktadır. YouTube kanalınızın videosunu ve etiketleme yapılır.
3- Video Kartı Eklemesi: 15K üzeri izlenme almış bir videonun kartlar kısmına videonuzu ekliyoruz. Telif/ihlal almadığı sürece kart ilgili videoda sabit kalacaktır.

Size Geri Dönüşü Ne Olacak?

- Topluluk kısmında daha önce farklı şekilde yaptığımız çalışmada 120K oylamada, ilgili videoya 35K tıklanma, 500+ abone sağlanmıştır. Topluluk kısmında görüntülenme görülemediği için ölçülebilir tek veri izlenme sayısıdır. Oylamaya göre biz görüntülenmenin en az oylama x 5 olduğunu tahmin etmekteyiz... Bu konsept çalışmasından artık verim alınamadığı için kullanılmamaktadır.
- Reklam çalışması yapılacak içerikte vurgulanacak bir detay var ise yüksek görüntülenme ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Çalışmanın verimli olması içeriğinizin kalitesi ile ilgilidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

- İLLEGAL ve içerik kalitesi kötü kanallar ile çalışma yapılmaz. Çalışma yapmadan önce kanalınız incelenecektir.
- Reklam çalışması tek bir video için yapılır. Birden fazla videolar tek kampanyada birleştirilemez.
- Toplulukta paylaşılan anket 15 gün sonunda 100K oylamaya ulaşmaz ise yeni topluluk anketinde tekrar paylaşım yapılır.
- Kanalınıza x takipçi, x izlenme, x beğeni garantisi verilmez. Sadece topluluk anketindeki oylamalar için 100K oylama garantisi verilir. Hikaye görüntülenmesi garantisi verilmez.
- 15 gün sonunda tarafınıza istatistik bilgilerini içeren rapor paylaşılacaktır.
-
- Referans çalışması yok.

İLETİŞİM: Wmaraci üyelerine özel olduğu için DM. Forum dışı iletişimler için (fiyatlandırma farklıdır) e-posta okayit{@}hotmail.com

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLARSON 28 GÜNLÜK İSTATİSTİKLER28 günde ortalama 30 milyondan aşağı düşmüyordu fakat bir süre ilgilenemeyince düşüş yaşandı.

GÜNCEL TAKİPÇİHİKAYELERTOPLULUK ANKET OYLAMALARI (YENİDEN ESKİYE)7 Ekim'deki anket farklı konsept reklam çalışmasıdır.
 
Üst Alt