Tom Holland, ‘Spider-Man’ Olmaktan Sıkıldığını Deklare etti: Serinin Yapımcısından Tepki Geldi

Spider-Man karakteri ile özdeşleşen oyuncu Tom Holand, projeden artık sıkıldığını belirtti. Verdiği röportajda Spider-Man: No Way Home ile sona erecek sözleşmesini yenilemek istemediğini ima eden oyuncunun açıklamaları, Sony yöneticileri tarafınca tepkiyle karşılandı.

Sinemaseverlerin son dönemlerdeki tek gündemi, geçtiğimiz günlerde yeni fragmanı ile karşımıza çıkan Spider-Man: No Way Home. Aralık ayında gösterime gireceği açıklanan filmin en dikkat çeken adı ise asla şüphesiz Tom Holland. Spider-Man karakteri ile özdeşleşen oyuncunun yapmış olduğu son izahat ise oldukça dikkatçekiciydi.

Açık konuşmak gerekirse Marvel Sinematik Evreni'nin en kilit isimlerinden bir tanesi Tom Holland. Sadece verdiği son röportajda "Kim bilir hayatıma devam etme zamanım gelmiştir. Spider-Man serisi için en iyi şey, yeni bir Miles Morales filmi yapmak olabilir." ifadelerini kullanan meşhur oyuncu, Spider-Man karakterinden bıkmış şeklindegörünüyor. Sadece Sony Pictures Entertainment yönetimi, Holland ile aynı fikirde değildi. O şekilde ki Holland'ın oynadığı Spider-Man serisinin devam etmesi isteniyor.

"O yoksa Spider-Man filmi de yok"​Tom Holland ile yapımcı şirket ile anlaşması, kısa bir süre sonrasında yayınlanacak olan Spider-Man: No Way Home ile sona erecek. Holland'ın yapmış olduğu açıklamalar, yeni bir Spider-Man filmimizde oynamak istemediğinin açık bir göstergesi. Sadece Spider-Man'in yapımcısı Amy Pascal, Holland şeklinde düşünmüyor. Oyuncunun açıklamalarıyla ilgili konuşan Pascal "Onunla 100 film daha yapması için konuştum. O olmadan asla Spider-Man filmleri yapmam. Ne bu! Latife mı?" ifadelerini kullanarak tepkisini açıkça gösterdi.

İLGİLİ HABER

Görünmez Yumruk Yiyen Kertenkele... İşte Yeni Spider-Man: No Way Home Fragmanında Gözünüzden Firar etmiş Olabilecek Detaylar​


Aslına bakacak olursak Tom Holland'ın Spider-Man'den vazgeçmesi için haklı bir sebebi var. Seriye ilk kez dahil olduğunda 19 yaşlarında olan oyuncu, şimdilerde 25 yaşlarında. Bu süreçte oldukca fazla çalıştığından bahseden Tom Holland, "30 yaşımdan sonrasında bile Spider-Man'e yaşam veriyor olursam, yanlış bir şey yapmışım anlamına gelir. Birkaç senedir oldukca fazla çalışıyorum. Spider-Man'e dahil olduğumdan beri asla ara vermedim." diyerek ne kadar sıkılmış bulunduğunu ortaya koydu.

Spider-Man serisinin devamı için yapımcı şirketten her şeyi isteyebilecek güce haiz olan Holland'ın yoluna iyi mi devam edeceği, şu an için bilinmiyor. Bakalım aralık ayından sonrasında, bu mevzuyla ilgili ne tür gelişmeler yaşanacak...
 
Üst Alt