Tak Sektr Sorularn Yantlyorum

Merhaba
Uzun sure Tak sektrnde altm bu konuda size yardmc olabilirim. Fikir verebilirim.
  • rn bulma
  • Tedarik Etme
  • xml bayilii alma
  • fiyat bilgileri
  • nerde satabilirim
  • zel tasarm rn yaptrma
  • ni rn bulma
gibi sorularnza cevap verebilirim.
soru cevap mantii ile ilerlersek daha ok arkada yararlanabilir.
5-6 sene bu iin hem retim hem sati ksmnda alitim. Tak iine giricek arkadalara fikir verbilirsem ne mutlu bana.
Domainim hazr Web sitem Hazr ( Tak zerine) Tak ismi geiyor domainde.

rn stoumda bulunduramam maddi durumum yeterli deil. Bunun iin dropshipping mantkl ama xml bayilik cretleri olunca fiyat biraz yksek geliyor nk direk sat alamayacam iin.

En hzl sat yntemi nasl olur acaba. Veya xml rn tedariini nereden yapabilirim yardmc olursanz ok sevinirim.
ebrarbebe adl yeden alnt: mesaj grntle
Domainim hazr Web sitem Hazr ( Tak zerine) Tak ismi geiyor domainde.

rn stoumda bulunduramam maddi durumum yeterli deil. Bunun iin dropshipping mantkl ama xml bayilik cretleri olunca fiyat biraz yksek geliyor nk direk sat alamayacam iin.

En hzl sat yntemi nasl olur acaba. Veya xml rn tedariini nereden yapabilirim yardmc olursanz ok sevinirim.
ncelikle bujiteri takm gm takm hangi blmde ilerleyeceksiniz buna gre neride bulunabilirim.
taki sektr iin genelde ; ierde bakiye tutmanz gerekir. ds mantii ile ok kar marj tutmazsnz
bunun yerine belli bal trend rnlerden stok ekip dier rnler iin xml bayilii neririm. bu sayede kar marjinizi ayarlayabilirisiniz.
oggso adl yeden alnt: mesaj grntle
rn fotoraflama, edit ve grafik olarak tasarmlarn kendimiz yapacan dnrsek kendi markamza ait bir giri ile instagramda sat durumumuz nasl olur?

Tak sektrnde yi bir kr hacmi yakalamak mmkn m?

Teekkrler imdiden
Tak iin resim hereyden nemlidir. rn satran resimdir. hazir dkm rnlerde canl manken kulanmanz heleki kitleniz bayansa ok nemlidir.
mmknse resimler makro ekim ile tamamlanmasi nemlidir.
mutlaka canl manken + sade ekimde ayrntlar gstermeniz gerekir.
kar marji saticainiz rne gre deiir.
uanda ortalama gmte 1,8$-2,5$ Doal rnlerde 4-5$ bulur. alm yapabilirisiniz.
kar marj oran aldnz fiyata gre %70-100 aras deiir hazir rnlerde
otantik ve doal rnlerde %200 bulur.
instagram sadece sat kanlarndan biridir ama burayi ana sat kanal olarak tavsiye etmiyorum sebebi ise pandemi dnemi ile birlikte eline telefon alan herkesin bu sati kanaln kulanmas sebebi ile.
faydal olacak bir konu daha.

takipteyim, teekkrler.
artanxx adl yeden alnt: mesaj grntle
Hocam ncelikle byle faydal bir konu atnz iin teekkr ederim.
Benim sorularm ise xml bayilik nasl alabiliriz ve nasl tedarik edebiliriz? Biliyoruz ki bu iin merkezi stanbul ama istanbulda olmayanlar iin neler syleyebilirsiniz?
istanbulda olmayan arkadalar iin tafsiyem 2 ayda bir gelip piyasayi takip etmeleri trend rnleri kovalamalar nce mazaya der ondan sonra internete der rnler.
bu ekilde yeni ve trend rnlerden uzak kalmazsiniz.
ikincisi kafa rnlerde xml bayilii yerine stoklu alimanz tafsiye ederim.
bu ekilde daha cazp fiyatlar alabilirsiniz.

Üst Alt