Sony’nin Telefonda Film İzlerken Bile Beyaz perde Salonundaymış Şeklinde Hissettirecek Yeni Hoparlörü Satışa Çıktı

Dünya’nın en büyük elektronik üreticilerinden Sony, yeni kablosuz hoparlörünü duyurdu. 360 Reality Audio teknolojisiyle donatılan ve Dolby Atmos ses sistemini destekleyebilen hoparlör ABD'de sony.com üstünden satışa sunuldu.

Sony giyilebilir ses teknolojilerine bir yenisini daha ekledi. Yazları piyasaya çıkan SRS-NB10 adlı omuzda taşınabilir kablosuz hoparlörünün daha gelişmiş versiyonu olan SRS-NS7 duyuruldu. Yeni hoparlör tasarım olarak önceki nesil ile birçok benzerlik olsa da kullanıcılarına daha ustalaşmış bir edinim sunuyor. Şirket SRS-NS7 hoparlörüyle beraber Dolby Atmos desteği için hoparlörü tamamlayan WLA-NS7 kablo vericisini de duyurdu.

Sony Electronics Inc. Tüketici İş Grubu Başkan Yardımcısı Tyler Ishida, ürünün lansman toplantısında şunları söylemiş oldu: "SRS-NS7, Sony'nin benzersiz 360 Uzamsal Ses Kişiselleştiricisi yardımıyla müşterilerin en sevdikleri Dolby Atmos filmlerini deneyimleme biçimini dönüştürüyor. Kuvvetli sesi, uzun ömürlü pili ve son aşama konforlu tasarımıyla bu ürün kesintisiz eğlence için üretildi."

Boyna Asılabilen Yeni Nesil Hoparlörün Özellikleri ve Fiyatı​LG Tone

İLGİLİ VİDEO

Küfretseler Duymazsın: Yüksek Gürültüde LG Tone Free FN7 Kulaklık İncelemesi​


Bu yeni model;

  • Kristal netliğinde akustik ve kuvvetli ses basıncı sunan X-Dengeli Hoparlör Ünitesi ile beraber geliyor.
  • Daha net düşük frekans tepkisi için eylemsiz bir radyatör ve başkalarını rahatsız etmeden direkt kullanıcıya ulaştıran kuvvetli hoparlörlere haiz.
  • Hoparlörle beraber tanıtılan WLA-NS7 adaptörü yardımıyla Sony'nin BRAVIA XR tv modelleriyle eşleştirildiğinde Dolby Atmos'u destekliyor.
  • Aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor.
  • Su sıçramalarına karşı dayanıklı bir tasarıma haiz.
  • Tek şarj ile 12 saate kadar pil ömrü bulunuyor. Ek olarak süratli şarjı destekliyor, 10 dakikalık süratli şarj, 60 dakikaya kadar fazladan kullanım süresi sağlıyor.

Sony SRS-NS7 kablosuz hoparlörü 300 dolar (vergiler hariç ortalama 2.600 ₺), WLA-NS7 adaptörü ise 60 dolar (vergiler hariç ortalama 500 ₺) satış fiyatıyla piyasaya çıktı. Her ikisi de ABD'de sony.com'da ön sipariş seçeneğiyle satışa sunuldu.
 
Üst Alt