SEO Uyumlu, %100 Özgün, Hit Artırıcı, Profesyonel Makale Hizmeti

Lazkopat53

💙💚 RİZE 53 💙💚
Moderatör
Tepki
153
lqQqQB.png

MV1V0M.png

Alıntı:

EnderGrafik Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1779794)
Ben İlknur'a bu forumda her konuda kefilim, 4 yıldır sitelerim ona emanet. İşinde tek, yoğun olduğu zamanlar başka arkadaşlarla çalışıyorum farkı anlıyorum o zaman. Başarılarının devamını dilerim. Bu arada kendisini foruma ben davet ettim, herkes faydalanmalı diye düşündüm.

Alıntı:

hamza1213 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1780770)
Editörlük yaptığı siteleri devamlı incelediğim için yazıları kalitesini biliyorum. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Alıntı:

Karahan29 Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1814343)
İlk olarak 4 makale alınmıştır sanırım bir süre daha makale almaya devam edeceğim :)

Alıntı:

omrnrn Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1830964)
2 adet makale yazdırılmıştır hızlı ve kaliteli hizmet.

Alıntı:

flatcast Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1841227)
Arkadas ile 25 adet moda sitesi icin 200 kelimelik makale yazimi icin anlasilmistir tesekkurler.

Alıntı:

CEMRETASARIM Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1841528)
20 adet makale sipariş verilmiştir, ödemesi yapılmıştır, makaleler beklenmektedir.

Alıntı:

gazozman Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1850573)
Eğitim alanında makale yazdırılacaktır, detayları konuşmak üzere skype adresiniz ile beraber pm alabilir miyim?

Ek Olarak: Arkadaş ile şimdilik 10 makale için anlaşılmıştır. Detaylar daha sonra konuşulacaktır. Sonrasında 60 makale daha alınacaktır.

Alıntı:

flatcast Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 1860186)
iki gun once 25 adet makaleler teslim alinmistir .Hepside tek tek moda siteme eklenmistir moda konusunda guzel yazilar olmus elinize saglik.

Üst Alt