@Report; Etmeyin Report Edin! ⚠

Herkese selamlar.
blank-37.png

Bu konumda zellikle baz yeni yeler tarafndan ska yaplan bir yanl hakknda bilgilendirme yapmak istiyorum. Bu arada yeni ye diyerek kmsediim eklinde bir alg olumasn. Bilgi birikimi yelik yana gre belirlenmez. Sadece forumda yeni olduklar iin baz eyler ok doal olarak bilinmeyebiliyor. Konumuza gelince; son zamanlarda sk sk gryorum ki kurallara hakim olan baz yeler, dier yelerin hatal ve kural ihlali yapan konu atn grnce konuyu report tuu ile moderatre bildirmek yerine konuya u ekilde yorum brakyorlar;

Alnt
@Report;
Deerli arkadalar. Konuya @Report; adl yelii etiketleyince konuyu ihbar etmi olmuyorsunuz. Bu konuda son zamanlarda ok yanl bir alg var ve srekli bu ekilde yorum yaplyor. Konuyu report etmek istediiniz zaman aadaki resimde de gsterildii zere, konunun sa stnde bulunan report butonundan konuyu moderatre ihbar edebilirsiniz.

blank-37.png

blank-37.png

blank-37.png

Peki @Report; yelii Nedir? Ne e Yaryor?

Report kullanc adl yelik, moderasyon ekibinin sizin konu veya yorumlarnz modere ederek ilem uygulad zaman, ilem uygulanma sebebini moderatrn girmi olduu aklama ile birlikte otomatik bir ekilde size zel mesaj eklinde gnderiyor. u an sadece bu ie yaryor.
blank-37.png

Detayl arama ksmndan yaptm analize gre u an gncel duruma gre 293 adet konuya bu ekilde yorum yaplm. Muhtemelen aralarndan report edilmeyen ok konu var ve hibiri silinmemi report etmeden sadece yoruma @Report; adl yelik etiketlendii iin. Ltfen neyi nasl report edeceimizi bilelim. Konuya @Report; yazmak yerine konuyu report butonundan moderatre bildirelim ki en hzl ekilde ilem uygulanabilsin.

Sevgiler...
blank-37.png

@emniyetGM @garipkont @hsnoban
GDerin adl yeden alnt: mesaj grntle
@emniyetGM @garipkont @hsnoban
blank-37.png

@Report; hocamz sanrm 15 marttan beri girmemi grnyor yani boa etiket atyormuuz bunca zaman
blank-37.png

1 kii bile report etmedim uana kadar.. Report da yazmadm :/
@Report; bir yaam biimi
blank-37.png

@mustafabilisim; yanl yapyomuuz
blank-37.png

Üst Alt