Oyun Oynarken Para Kazandıracak GAU Token, Kripto Para Borsası ICRYPEX’te Listelenecek

ICRYPEX, espor tutkunlarını ilgilendiren yeni bir kripto para birimini listelemeye hazırlanıyor. Gamer Arena Utility Token (GAU) olarak isimlendirilen kripto para birimi, Gamer Arena adlı platformda meydana gelen turnuvalarda etken olarak kullanılabilecek.

Türkiye’deki en popüler kripto para borsalarından bir tanesi olan ICRYPEX, yeni bir kripto para birimini listelemeye başlayacağını duyurdu. Bu kripto para birimi Gamer Arena Utility Token (GAU) olarak isimlendiriliyor ve espor ile ilgilenen oyun tutkunlarına odaklanıyor. Peki bu kripto para birimi tam olarak neye hizmet ediyor ve iyi mi satın alınır?

GAU, Gamer Arena olarak isimlendirilen bir espor platformu tarafınca geliştirildi. Oyuncuların kendilerine rakip bulup çevrimiçi turnuvalara dahil olmalarını elde eden bu platform, kendi oluşturduğu token ile ödeme hayata geçirmeye karar vermesi üstüne GAU’yu geliştirdi. İşte bu kripto para birimi şimdi, ICRYPEX’te listelenerek resmen kullanıma sunulmuş olacak.

Turnuvalara katılım ve ödüller, GAU vasıtasıyla ödenecek​Gamer Arena’da onlarca oyun yer ediniyor. Kullanıcılar, platforma dahil olduktan sonrasında aralarında PUBG Mobile’dan Zula’ya kadar oldukça popüler olan yapımların turnuvalarına ulaşabiliyorlar. İşte bu turnuvalara katılmak için ihtiyaç duyulan ücret ile turnuvadan kazanılacak para, bundan sonrasında Gamer Arena Utility Token vasıtasıyla ödenmiş olacak. Böylelikle oyun tutkunları, turnuvalardan kazandıkları ödülleri yatırım haline de getirebilecekler.

GAU Token iyi mi alınır?​


Eğer Gamer Arena’yı kullanan bir oyun tutkunuysanız, GAU Tokenler aslına bakarsan işinize yarayacaktır. Sadece bir yatırımcıysanız da Gamer Arena Utility Token almak isteyebilirsiniz. İşte bunun için, ICRYPEX’i kullanmanız ve ön satış programına dahil olmanız gerekiyor. Mevzuyla ilgili detaylı data sahibi olmak isterseniz, buradaki bağlantı vasıtasıyla ICRYPEX’in GAU Token’e hususi oluşturulan sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.
 
Üst Alt