OPPO’nun Hususi Bir Oyun Moduna Haiz Kablosuz Kulaklığı: Enco Buds

OPPO, Enco Buds olarak isimlendirdiği yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Uygun fiyatlı bir ürün olarak karşımıza çıkan kablosuz kulaklıklar, haiz olduğu oyun modu ile 80 ms gecikme süresi de sunabiliyor.

Çinli teknoloji şirketi OPPO, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte en yeni kablosuz kulaklığı "Enco Buds"ı duyurdu. Tasarım açısından aşina olduğumuz, fiyat açısındansa kabul edilebilir düzeyde olan kablosuz kulaklık, en çok da fazla oyun modu ile dikkat çekecek benzer biçimde görünüyor. Peki OPPO'nun yeni kablosuz kulaklıkları, tüketicilere neler sunuyor?

Yalnızca 4'er gramlık ağırlık değerine haiz olan kablosuz kulaklıklar, pek fazlaca üründe gördüğümüz benzer biçimde yumuşakhatlarahaiz bir kutuyla beraber geliyor. Bu kutunun toplam ağırlığı ise 45 gram olarak açıklanmış durumda. Bluetooth 5.2 bağlantı teknolojisine haiz olan kablosuz kulaklıkların 8 mm'lik dinamik sürücüleri ise kulaklığın fiyatına paralel düzeyde ses kalitesi sunduğunu anlamına geliyor. Ek olarak Enco Buds'ın aramalar esnasında kullanılabilen gürültüyü azaltmayı amaçlayan hususi bir algoritması bulunuyor.

Karşınızda OPPO Enco Buds​OPPO Enco Buds'ta 40'ar mAh'lık bataryalar içeriyor. Kutuda ise 400 mAh kapasiteli daha büyük bir batarya içeriyor. OPPO yetkilileri tarafınca meydana getirilen açıklamalara nazaran kullanıcılar, bu kablosuz kulaklıkları kutusuyla beraber 24 saate kadar kullanabilecekler. Ayrıca, kablosuz kulaklığı USB Type-C ile şarj etmek isteyen bir kullanıcının beklemesi ihtiyaç duyulan süre 150 dakika olarak açıklandı. Öte taraftan bu kablosuz kulaklıkların hususi bir oyun moduna haiz bulunduğunu, aktifleştirildiğinde ise gecikme süresinin 80 ms'ye düşürüldüğünü söylemek gerekiyor.

İLGİLİ HABER

QCY'ın Ürettiği En İyi ve Uygun Fiyatlı 7 Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi​


OPPO tarafınca meydana getirilen açıklamalara nazaran beyaz ve mavi olmak suretiyle iki renk seçeneği ile satın alınabilecek OPPO Enco Buds'a, an itibarıyla Türkiye'de de haiz olunabiliyor.

  • Oppo Enco Buds'a buradan ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt