ODTÜ İşletme Topluluğu Tarafınca Düzenlenen METUBIZ Pazarlama School Programı Başladı

ODTÜ İşletme Topluluğu'nun düzenlemiş olduğu ve online olarak gerçekleşecek olan METUBIZ Pazarlama School programı başladı. 3 Kasım tarihinde süregelen etkinlik, 4 ve 5 Kasım tarihlerinde de devam edecek.

Türkiye’nin en etken talebe topluluklarından kabul edilen ve tam 29 senedir etken olan ODTÜ işletme Topluluğu 3 - 4 - 5 Kasım tarihlerinde METUBIZ Pazarlama School (MMS) programını online olarak gerçekleştiriyor.

Pazarlamayı bir okul durumunda sunan MMS; kendini bu alanda geliştirmek isteyen öğrencilere eğitimler ve olay çalışmalarını içeren sertifikalı bir eğitim programı sunuyor. Pazarlama hakkında birikimlerini çoğaltmak isteyen hepimiz için oldukça verimli geçecek bu etkinlik, online oluşuyla da oldukça geniş kitlelere hitap ediyor.

Etkinlik 4 ve 5 Kasım'da da devam ediyor:​Alanında uzman eğitmenleri, iş dünyasından profesyonelleri ve pazarlama ekiplerindeki uzman direktörleri öğrencilerle buluşturacak olan etkinlik, ODTÜ İşletme Topluluğu’nun web sitesinden çevrimiçi olarak 3 gün süresince oturumlar halinde devam edecek.

İlk gününü geride bıraktığımız etkinlikte ikinci ve üçüncü günde de birbirinden verimli oturumlar gerçekleştirilecek. METUBIZ Pazarlama School hakkında detaylara göz atmak isterseniz buraya tıklayarak etkinliğin resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt