nternetten Para Kazanmanz iin Tm Eitimler 🏆 Hizmetler🥇 cretsiz Rehberler Arivi 🥇

Arkadalar merhaba, Tan altna elimizi sokma vaktimiz geldi. Gnde 12 saat almama ve neredeyse hi vaktim olmamasna ramen,
zellikle mterilerimden Para verip Madur olan arkadalar grnce bir eyler yapma vaktinin geldiini iyice idrak ettim.
Nedir grdklerim;

Size Hayal Satp Sonra da Nasl Madur ediyorlar

- 3k Para verip videolar izleyip szde niche diye kakaladklar ( sa stilleri sitesine ) 500 tl civarnda para yatrp 2 ayda Hit ve gelir elde edemeyen mteri
- 5k Para verip yine niche site ap tunustan 1 tklamaya 7 tl para kazand diye sevinen. 3-4 tklama alm arkada farkl lkelerden ) ( Sonradan incelediim kadaryla organik gsterimi olmayan direk giriler - Artk sebebini siz bulun.
- Siteyi Uzay teknolojileri ile buluturup hzlandracam ve yannda seo optimizasyon hizmeti veren ama daha nce bu ii hi yapmad yapt ilemlerin de siteye ok byk zararlar verdiini bilmeyen mteriler. ( Hizmet karl arkadatan 400 tl alm )
- En az 15 tane mterim var kendileri de bilirler. Sektr Ayn ( Nich sektr ) Tema ayn - erikler konu balklar ayn ( Bu insanlar bu sektrden orta ve uzun vadede nasl para kazanacaklar bir dnn bakalm )

Bu konuda Neler Bulacaksnz
Eitimlerin hepsini ayr r10 konularnda yazacak ve buraya linkleme yapacam. Hem de olduka ksa bir zamanda
Site Hzlandrma
Site Hzlandrma Teknikleri
Kullanlabilecek eklentiler
Wp-Rocket Ayarlar
( Hazrland - Eklendi )
LiteSpeed Eklenti Ayarlar
Seo Nasl Yaplr?
Rank Math Ayarlar
All n Seo Ayarlar
Yoast Ayarlar

Nich Ste Nasl Bulunur
Anahtar Kelime Planlayc ( Eitimi )
TBM ve Rekabeti yksek Sektrler bulma
Bir sitenin para kazandrp Kazandrmayacan Analiz etme

Local Seo Nasl Yaplr
Benim iletme Kayd
Haritalarda Optimizasyon
Haritalarda Ads

Sizlerden Gelebilecek Eitimler ( Siz de katkda bulunun )
Dropshipping
E-ticaret vb.

LSTE UZAYACAK.....

Sizde Destek Verin
Arkadalar bu konuyu herkesin grmesini salayacak reklam btem maalesef yok. nce karamyorum.. Ya da bildiri reklam veremiyorum. Ancak desteklerinizi en azndan mesaj yolu ile vermenizi rica ediyorum. Ayrca tecrbeleriniz ile sizde bu konuya destek verebilir ierik oluturabilir ve herkesin en azndan internetten para kazan Slogan ile insanlarn bedavaya ulat ulaabilecei eyleri sunarak Deneyimsiz ve tecrbesiz arkadalara yardmc olabiliriz.
Niyetiniz ve giriiminiz iin teekkr ederiz. Ne yazk ki iini hakkyla yapan istisnai kiiler olsa da yukarda yazdnz kan emici kitle olduka fazla.
Niche eitimini merak ettim. Umarm ksa zamanda paylarsnz.
bakalm
tebrik ederim, icerik yazimi konusunda bende destek vermek isterim
yekmekci adl yeden alnt: mesaj grntle
tebrik ederim, icerik yazimi konusunda bende destek vermek isterim
Desteklerinize ihtiyacm var. Sizinle iletiim kuracam teekkrler.

Üst Alt