Minecraft Serverler

Admin

Administrator
Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
25,759
Tepki
3
Puan
38

Minecraft Hub Serverler

Bana 1 oyun yetmez bana 10 tane 20 tane oyun lazım diyen çılgın oyuncularımız, bekleniyorsunuz... Minecraft hub serverler, minecraft hub sunucuları, minecraft çekirdek serverler, sonoyuncu server ip, hypixel tarzı serverler, minigame sunucu türk server

0Konular0Mesajlar

Minecraft Faction Serverler

Klanını kur, kaleni inşa et ve tüm oyunculara hükmet! Ah, şey, çok mu klasik oldu? Şöyle açıklayalım: LAPİS ZAMANI! Minecraft faction server türk, türk faction server, faction sunucular, türk minecraft faction serverler, mc faction server türk, mine craft faction sunucu.

1Konular4Mesajlar

Minecraft Skyblock Serverler

Gökyüzünde bir adada hayatta kalmaya çalış. Bunu hangi deli düşündü? Minecraft skyblock server türk, türk skyblock server, skyblock sunucular, türk minecraft skyblock serverler, op skyblock tek blok skyblock emek skyblock.

0Konular0Mesajlar

Minecraft Survival Serverler

Açlık, ölme riski, korkutucu yaratıklar, inşa etmen gereken bir barınak ve çok daha fazlası. Bu çetin Minecraft doğasına karşı mücadele et ve sandığını elmaslar ile doldur. Minecraft survival server türk, türk survival server, survival sunucular, türk minecraft survival serverler, mc survival server türk, hayatta kalma serverleri.

0Konular0Mesajlar

Minecraft ConconCraft Serverler

Minecraft conconcraft sunucuları, en iyi conconcraft serverleri, conconcraft ip adresi, minecraft evi conconcraft serveri ip, concon craft oyna, con con

0Konular0Mesajlar

Minecraft Creative Serverler

Sınırsız blok, uçabilirsin ve her yere deli gibi blok koyabilirsin. Yaratıcılığını ve mimari yeteneklerini konuşturma vakti geldi... Minecraft creative server türk, türk creative server, creative sunucular, türk minecraft creative serverler, mc creative server türk, yaratıcı sunucular.

0Konular0Mesajlar

Minecraft RPG Serverler

Bu türün pek yüzüne bakılmıyor ama yine de bazıları seviyor. Orta çağda geçen kan dönemi veya modern çağda geçen kibarlık dönemi. Sen bilirsin. Minecraft rpg server türk, türk rpg server, rpg sunucular, türk minecraft rpg serverler, mc rpg server türk, mine craft rpg sunucu, rpg serverleri mmorpg.

0Konular0Mesajlar

Minecraft PVP Serverler

Minecraft pvp serverler burada kitpvp arenapvp ve daha fazlası. Minecraft pvp server türk, türk pvp server, pvp sunucular, türk minecraft pvp serverler, mc pvp server türk, pvp sunucu, kitpvp sunucu, arenapvp serverler minecraft pvp serverler

0Konular0Mesajlar

Minecraft En İyi Serverler

Eğer sunucun başka bir türe mensupsa sunucunu burada tanıtabilirsin. Minecraft en iyi server türk, türk en iyi server, en iyi sunucular, türk minecraft en iyi serverler, mc en iyi server türk, mine craft en iyi sunucu, en iyi mc.

0Konular0Mesajlar

Minecraft Modlu Serverler

Minecraft çok sade, biraz fantastik özellikler lazım diye düşünüp modlu bir sunucu açan tüm cesaretli sunucu sahiplerimiz, işte, işte burası senin için! Minecraft modlu server türk, türk modlu server, minecraft modlu sunucular, türk minecraft modlu serverler, mc modlu server türk, mine craft modlu sunucu.
 
Üst Alt