MEXC Türkiye Topluluğa Özel "Blue Week" Haftasını Başlatıyor!

sercanblkk

Member
Katılım
11 Ağu 2022
Mesajlar
478
Tepki
0
Puan
16
k2rkq4h.jpegMEXC Türkiye topluluğa özel "Blue Week" haftasını başlatıyor. Artık her ayın ikinci haftası Telegram kanalımızda düzenlenen etkinliklerde katılım şartı bulunmayacaktır.

Telegram kanalımıza katılarak sorularınıza anlık olarak cevap alabilir, kripto para ve borsamız hakkındaki gelişmeleri takip edebilir ve düzenlenen etkinliklerden cömert ödüller kazanabilirsiniz!

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Telegram topluluğumuza hala katılmadıysanız:


Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt