Marmara Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Kulübü’nün Düzenlemiş olduğu Sanayi Mühendisliği Günleri, 18-19 Kasım’da Gerçekleşecek

Marmara Üniversitesi Sanayi Mühendisliği Kulübü'nün (MieS), “Diversity is Always Best!” mottosuyla düzenleyeceği Sanayi Mühendisliği Günleri, 18 - 19 Kasım'da online olarak gerçekleşecek.

Marmara Sanayi Mühendisliği Kulübü tarafınca düzenlenen ve bu yıl 21. gerçekleşecek olan Sanayi Mühendisliği Günleri, 18 - 19 Kasım günlerinde online olarak gerçekleşecek. Holacon Live Event Platformu üstünden online olarak gerçekleşecek olan etkinlikte katılımcılar da etken olabilecek.

Öğrencilerin kariyer planlamalarına destek olmayı hedefleyen ve sektörden profesyoneller ile öğrencileri bir araya getirmeyi hedefleyen etkinliğe katılım parasız ve dileyen hepimiz bu verimli etkinliğe katılabilecek.

Sektör devi markalar ve profesyoneller öğrenciler ile buluşacak:​Unilever, Aselsan, Socar, Golf, Arçelik, Kordsa benzer biçimde sektörlerinde zirvede olan pek fazlaca firmanın katılacağı etkinlikte bununla birlikte akademisyenler ve iş dünyasından profesyoneller konuşmalarıyla yer alacaklar. Konuşmacıların sıralaması ise şu şekilde:

  • Bilgen Aldan - CEO & Board Member at ALBtelecom Albania
  • Michele Cedolin - Academician at Galatasaray University
  • Erdem Şekeroğlu - COO at SAP Turkey
  • Luk Yener Çimecioğlu - CEO Mondi Tire Kutsan at Mondi Group
  • Uğur Sönmez - Digital Sales Vice President at Akbank

18 Kasım tarihinde saat 12:00'da başlamış olacak etkinliğe buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz.
 
Üst Alt