Kripto Para Piyasasında Geçtiğimiz Haftanın Öne Çıkan Haberleri

Geçtiğimiz hafta kripto para dünyası gene hareketli geçti. Biz de geçtiğimiz hafta yaşanmış olan en dikkat çekici vakaları sizler için bir başlık altında topladık.

Kripto para dünyasında geçtiğimiz hafta oldukça mühim açıklamalar ve vakalar gördük. Biz de bu içeriğimizde geçtiğimiz haftanın en fazlaca okunan, konuşulan veöne çıkan kripto para haberlerini bir araya getirdik. Geçtiğimiz hafta süresince kripto para dünyası, şu haberlerle beraber kendisini gösterdi:

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan kripto para haberleri:​

Elon Musk, Twitter Adını 'Lorde Edge' Yapmış oldu: Aynı Ada Haiz Kripto Para Birimi Uçuşa Geçti​Kripto paraların kaderlerini denetim etme kabiliyetine haiz milyarder Elon Musk, tek hamlesiyle bu sefer yepyeni bir birimi yükselişe geçirdi. Twitter adını Lorde Edge meydana getiren Musk, Lorde Edge’nin değerinin fazlaca kısa sürede %630 artmasını sağlamış oldu.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Apple CEO'su Tim Cook’tan Kripto Para Açıklaması: Yatırım Yapmak Mantıklı​Tim Cook, kısa sürede New York Times’ın çevrimiçi bir programına katıldı. Sunucunun “kripto paran var mı” sorusunu yanıtlayan Apple CEO’su, başka yatırımlarla beraber buna da yatırım yapmanın mantıklı bulunduğunu beyan etti.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Çinli Emlak Devi Evergrande İçin 'İflas' Haberleri Geldi: Kripto Paralar Düşüşe Geçti​Uzun dönemdir ödeyemediği borçları ve piyasa üstünde yapabileceği yıkıcı tesir ile konuşulan Çinli emlak devi Evergrande hakkında bu akşam saatlerinde 'batkı' haberleri gelmeye başladı. Yayılan haberler kripto para piyasalarında çöküşe niçin oldu.

İlgili habere ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 
Üst Alt