İTÜ Management and Engineering Days Başladı

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü tarafınca düzenlenen Management and Engineering Days (MED) başladı. Bugün süregelen etkinlikten yöneticilik ve mühendislik imgesel kuran hepimiz faydalanabiliyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü tarafınca ilk olarak Kasım 2019’da Ayazağa Kampüsü'nde Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen Management and Engineering Days (MED), bu yıl de aynı konumda gerçekleşiyor.

Karşı karşıya gerçekleşmekte olan etkinlikte tüm mühendis ve yönetici adaylarının mühim mühendis ve yöneticilerin verdiği seminerlerde şirketleri ve iş yaşamını daha yakından tanıması sağlanıyor.

1 - 2 Kasım tarihlerindeki etkinlik her insanın katılımına açık​Gençleri iş hayatına hazırlamayı hedefleyen etkinlikte bu yıl katılımcı öğrenciler mülakat simülasyonlarına da katılabilecek. Bu yıl etkinlikte Sanko ve Tofaş mülakat simülasyonları yer ediniyor.

Etkinlikte bununla beraber mühendislik ve yönetim üstüne çeşitli oturumlar da gerçekleşiyor. Etkinlik hakkında detaylara göz atmak ve etkinliğin ikinci gününe dahil olmak için buraya tıklayarak MED etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz.
 
Üst Alt