hayat kurtaran ram temizleme programı – pişman olmassınız

merhaba dostlar uzun süredir kullandıgım ram temizleme (clear memory indir) programını anlatacağım
kullandığım önceki sürümü
blank-68.png

yeni ve gelişmiş sürümü (müq)
blank-68.png

videoda kötü anlatıyorsam kusura bakmayın

kısacası uygulama ne yapar:

Bilgisayarınızın RAM'ini çok fazla program kullanıdılğında, sisteminizin yavaşladığını veya yanıt vermediğini görebilirsiniz. Sisteminizin belleğindeki dağınıklığı gidermek ve tekrar sorunsuz çalışmasını sağlamak için "Belleği Azalt" seçeneğini kullanın, RAM belleğinizi Windows'ta biraz boşaltacaktır.

oyunda aniden donma sorunu çözer
uygulama kasarken sorunu çözer
windows çökerken çalıştırın faydası vardır
Yorumum bulunsun,gece deneyeceğim.
Hiç bir program tam anlamıyla işe yaramaz, ram önbelliğini temizlemek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekli.
Ek olarak güzel backlink çalışması.
blank-68.png

ademakcan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Yorumum bulunsun,gece deneyeceğim.
deneyin hocam
oktayc0 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hiç bir program tam anlamıyla işe yaramaz, ram önbelliğini temizlemek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekli.
Ek olarak güzel backlink çalışması.
blank-68.png

kullanmadan konuşmasanız sevinirim hocam
prim kasmıyorum ki =)
zaten seo bilgim var istesem 100 farklı siteden backlink basarım, siteye bilgi ekliyorsam bende hakkımı almalıyım.
denemenizi rica ediyorum
Hocam çok sağolun %75 ten %50 ye düşüş oldu
blank-68.png

HizliPanel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
Hocam çok sağolun %75 ten %50 ye düşüş oldu
blank-68.png

çok sevindim hocam saygılar
ResLio adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
deneyin hocam

kullanmadan konuşmasanız sevinirim hocam
prim kasmıyorum ki =)
zaten seo bilgim var istesem 100 farklı siteden backlink basarım, siteye bilgi ekliyorsam bende hakkımı almalıyım.
denemenizi rica ediyorum
Denememe gerek yok, programın source kodlarını incelemiştim daha önce ek olarak, sizin backlink almanıza birşey demedim, prensipte mantıklı bir yol olduğu için vurguladım.
Ve halende söylüyorum, hiç bir program asla tam anlamıyla ön belliğinizi temizlemez, pc'yi kapatıp açmanız şart.
Programlar pratikte iş yapar sadece.
İyi çalışmalar.

Üst Alt