haber siteleri google ok yaa diyorsa

Merhaba Formda 10 bin ye varsa bunlardan 5 bin kii haber sitelerinden ikayetci, bilmiyorum yanlm konu atm ama u varki bir sr anti seo kasan ye var bu form sitesinde madem ikayetcisiniz neden bu anti seocular belli bal zaten 10 tane haber sitesi hepsine birden herkes anti seo kasmyor, rakip sitelere anti seo kasmasn ok iyi beceriyosunuz ama trkiyede sralamalar mahveden haber sitelerine sadece bakyorsunuz hakszsam konuyu kilitlesin moderator arkadamz, herkes googleden ikayetci

BEN EMNM BU ANT SEO N BZM TRKLERDEN BAKA BU KADAR FAZLA YAPAN YOK ARKADA HERKEZ EKMENN DERDNDE OLSA ANTLERLE CUNTLERLE URAMASA KMSE KMSEDEN KAYETC OLMAZ..!!

HAD BUYRUN HABER STELERN YOK EDN..!!
Herkes kendi alann da ierikler paylarsa pek bi sorun kalmaz akcas adam haber sitesi kendisiyle alakasz konularla 1.srada sadece o konuda olan siteler eziliyor ben de byle dnyorum
imdi dediinize gre; "haber sitesinde alan editr ekmeinin peinde deil" diye anladm.
Haber siteleri bir dnya insana deme yapyor, bir ok editr altryor.
Anti-seo yapp drelim bu insanlar da isiz mi kalsnlar?

Ortada illegal bir durum yok, adamlar otoritelerini kullanp istedikleri gibi at koturuyorlar.
Bu durum sadece nternet sektrnde deil tm sektrlerde byledir.
Fndk ii ile urayorum, buradaki godamanlar grsen haber sitelerinin sahiplerine dua edersin.
Blurayindir adl yeden alnt: mesaj grntle
Hocam bu tr siteler yle dmez ki. Byk haber siteleri zaten byk sermaye sahiplerinin. Google ile srekli zaten irtibat halindedir bu irketler. Burada nemli olan etik ilkeler. Bir spor haber sitesinin cuma duas hakknda makale yazmas gerekten ne kadar etik?
Adamlar etik snrn oktan geti hocam otorite olmalarn avantaj olarak kullanyorlar. Su onlarda deil Google TR'de, millet semantik seo diye urasn adamlar anahtar kelime spami yaparak sralamay alt st ediyorlar.
Kalp adl yeden alnt: mesaj grntle
Merhaba Formda 10 bin ye varsa bunlardan 5 bin kii haber sitelerinden ikayetci, bilmiyorum yanlm konu atm ama u varki bir sr anti seo kasan ye var bu form sitesinde madem ikayetcisiniz neden bu anti seocular belli bal zaten 10 tane haber sitesi hepsine birden herkes anti seo kasmyor, rakip sitelere anti seo kasmasn ok iyi beceriyosunuz ama trkiyede sralamalar mahveden haber sitelerine sadece bakyorsunuz hakszsam konuyu kilitlesin moderator arkadamz, herkes googleden ikayetci

BEN EMNM BU ANT SEO N BZM TRKLERDEN BAKA BU KADAR FAZLA YAPAN YOK ARKADA HERKEZ EKMENN DERDNDE OLSA ANTLERLE CUNTLERLE URAMASA KMSE KMSEDEN KAYETC OLMAZ..!!

HAD BUYRUN HABER STELERN YOK EDN..!!
blank-34.png

imdi sen hrriyete haber7ye haberler com'a antiseo yaparsn, diyelim etkilendi. Bu adamlar 1 telefonla google'da yetkiliyle grr manuel inceleme yaptrlr sorun bulunur cezai ilem kaldrlr. Sen aylk 300 milyon gsterimi olan bir siteye nasl kafa tutacaksn senin apn ne?

Seninde hereyde ilk sayfada kan siten olsa sende kasarsn, sitesi olmayan adam ikayeti olur tabi, haber sitesi gsterimini arttrp para kazanyorsa nekadar ikayeti olursan ol o adam kasacak, editrlere unlar yap diyorlar ve deli gibi ierik kasyolar.

yle dn;

Haber siten var 150 200k hite sahipsin ve newste gzel yerlerde kyorsun, konsept dnda etten pften her sektrden konular anca hitin 450 500kya kacak. Sen bunu yapmaz msn? Baka sektrdeki ekmek yiyemez deyip elinle iter misin? Aylk 20bin tl kazanrken 70 80bin tl ya kacak olsan yapmaz msn? Birde bu durumda google yannda olacak sen hepsini elinin tersiyle itermisin? Ben itmem, google biey yapmad srece istediin antiseocuyu getir, en fazla saldr yaplr yayn kesilir sitenin birka saat okadar.. Sen adama link kasp yada filtreli domain 301leyip dremezsin
blank-34.png

Üst Alt