Günde 60.000 Kelime Teslimatla Rekorlar Kıran Copyscape Onaylı %100 Özgün Makale Hizmeti

Lazkopat53

💙💚 RİZE 53 💙💚
Moderatör
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
1,581
Tepki
153
Puan
562
Konum
Rize
İŞ ALIMIMIZ AKTİFTİR.

- İşinizi düzgün yaptığınızdan nasıl emin olabilirim?

Öncelikle seo kurallarını ciddiye alarak çalışmayı prensip edindiğimizi bilmenizi isteriz.
Referanslarımız için tıklayınız...

- Makalelerin özgün ve hatasız olacağından nasıl emin olabilirim?

Makalelerinizin hepsi copyscape taramasından geçmektedir. Yazılan makaleler özgünlük onayı alındıktan sonra size gönderilmektedir. Bu yüzden makalelerinizin %100 özgün olacağından ve Türkçe Word kullandığımız için hiç imla hatası içermeyeceğinden emin olabilirsiniz.


- Günde ne kadarlık makale yazabiliyorsunuz?

Sürekli çalıştığımız işlerin dışında şu anda günde ortalama 60.000 kelime teslim edebilecek kadar düzenli çalışan bir ekibimiz var.


- Makaleleri ne zaman teslim alabilirim?

Normalde 1 gün sonra teslimat şeklinde çalışıyoruz fakat yoğunluk durumuna göre esneklik gösterebiliyor.

(Haber siteleri gibi anlık girişler için makalenin anlık yazım hizmetini de yapıyoruz. Ancak bu durum için iletişime geçin, detayları görüşelim.)


- Hangi konularda makale yazabiliyorsunuz?

Sayısı 40'dan fazla ve işinde oldukça deneyimli olan makale yazarlarımızın olması nedeniyle (ahlaki kurallara uymayacak makaleler hariç) her kategoride makale yazabiliyoruz.

* Haber sitelerine haber metinleri yazıyoruz. Dilerseniz (ekstra ücret karşılığında) günlük sitenize ekleme de yapabiliyoruz. Gün içerisinde dağıtarak haber girişlerinizi yapabiliriz. Bu hizmet için en üstteki editörlük ile ilgili kısmı tıklayın lütfen.

* Sağlık, gezi, turizm, moda, spor, dekorasyon, teknoloji, oyun vs. birçok site için içerik makaleleri yazabiliyoruz.

* Ürün tanıtımı şeklindeki içeriklerinizi yazabiliyoruz.

* Site tanıtım makalelerinizi yazabiliyoruz.

* Kurumsal içerik şeklinde yazabiliyoruz. Hakkımızda, misyonumuz, vizyonumuz gibi içerikte kullanılan makalelerinizi yazabiliyoruz.

* Sağlık, moda, kadın, giyim, teknoloji, spor, gündem, yemek tarifleri vs. gibi bilgi bulması kolay olan hemen her konuda yazı yazabiliyoruz.

* Aşırı teknik bilgi içermediği müddetçe (söylediğiniz konu hakkında bilgi bulabiliyorsak) yazamadığımız konu yok diyebilirim. Çok yazarımız olduğu için istediğiniz konuyu yazabilecek yazarımız kim olursa ona göre bir iş dağılımı yapıyoruz. O yüzden hemen her konuda içerik üretebiliriz.

Ahlaki kurallara aykırı olan makaleleri kesinlikle yazmıyoruz.10 yaşındaki bir bireyin yazdığımız makaleyi okuduğu zaman, hiçbir zaman olumsuz etkilenmemesi gerektiğine inanıyor ve buna göre de iş alıyoruz. Yetişkin makaleleri, şans oyunları, büyü gibi makaleleri kesinlikle yazmıyoruz.


- Fiyatlarınız nasıl?

Ücretlendirmeyi 2 farklı şekilde yapıyoruz: Standart Makale ve Uzman Makale olarak. Detayları şu şekilde:

1 STANDART MAKALE
100 kelimesi 3,00 TL ve katı şeklinde ücretlendirilir.


(Yıllardır bizde yazarlık yapan, tecrübeli ekip arkadaşlarımıza yazdıracağımız için, bu kısımda tam olarak istediğiniz şekilde makalelerinizi teslim alabilirsiniz.)

- %100 özgün, özgünlük denetiminden geçirilir.
- İmla kurallarına dikkat edilerek yazılır.
- Makaleyi yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için mesai harcanır.
- Alt başlıklar ve madde imleriyle listeli güzel anlatım tarzı yapılır.
- Siparişte verdiğiniz bir detay eğer bizim gözümüzden kaçmışsa mutlaka revize yapılır. Fakat siparişte söylemediğiniz bir şeyi sonradan söylerseniz, bunu revize yapamıyoruz maalesef. Bu yüzden siparişi verirken ne istediğinizi açık ve anlaşılır bir şekilde (mailde ya da mesajda) yazmış olmanız çok önemli.


2 UZMAN MAKALE
100 kelimesi 5,00 TL ve katı şeklinde ücretlendirilir.


(Sağlık, hukuk, kripto para, üniversite ödevleri vs. gibi çalışmalar bu kısımdadır. Alanında uzman olan birinin kaleminden çıkması gereken düzeyde, yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için normalin üstünde mesai harcamayı gerektiren, en kaliteli içerikler için bu fiyat geçerlidir.)

- %100 özgün, özgünlük denetiminden geçirilir.
- İmla kurallarına dikkat edilerek yazılır.
- Makaleyi yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için mesai harcanır.
- Alt başlıklar ve madde imleriyle listeli güzel anlatım tarzı ile yapılır.
- Semantik yapıda ve akıcı anlatıma normalin üstünde bir özen gösterilir.
- Makaleniz size gönderilmeden öncesinde, baştan sona okunarak denetlenir.
- İçerikte beğenmediğiniz bir şey olursa revize yapılır. (Revize işlemi makaleyi normal baştan yazmaktan bile daha da çok uğraştırdığı için, revize süreci biraz zaman alabiliyor, şimdiden bilgisini verelim.)


- Ödemeleri ne zaman yapmamız gerekir?

Bazı müşterilerimiz ödeme konusunda bizi çok yorduğu için artık ücreti önden almadan siparişinizi alamıyorum.

Uzun süreli ve büyük işler için (aylık haber editörlüğü gibi) "hak ediş" usulüne göre çalışabiliriz. Misal önden 300- 500 TL gibi bir ücret atılır, bu ücret kadar iş tarafınıza gönderilir veya sitenize girişleri yapılır. Ücret bitmeye yakın yeniden ücret atılır ve bu şekilde devam edilir.


- Ödeme şekilleriniz nelerdir?

Ödemeyi İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI, AK BANK, ZİRAAT BANKASI, HALKBANK ya da FİNANS BANK üzerinden alabiliyoruz. Havale ya da eft olarak gönderim yapabilirsiniz. Ancak bütün kesintileri sizin karşılamanız gerekmektedir. Gönderimleri yaparken bunu dikkate alarak yaparsanız seviniriz. Çok kısa bir süre sonra Paypal hesabımızda aktif olacaktır.


- Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

Telefon, pm ya da mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz zaman 7/24 arayıp telefonda da bizimle görüşebilirsiniz. Ancak makale yazarlarımıza ve denetmenlerimize tüm bilgileri mail yolu ile ulaştırdığımız için tüm isteklerinizi mail olarak atmanız daha sağlıklı olacaktır.

ahmetahaydin@hotmail.com
(aynı zamanda skype adresidir ekleyebilirsiniz) [Skype'de pek online olma şansım olmuyor. O yüzden skype'de ekleyip beklemek yerine direkt mail adresime mail atarsanız, en hızlı iletişimi bu şekilde sağlayabiliriz.]


Telefon Numaramız:

cep: 0544 633 23 24

iş: (0312) 325 14 61
 
Üst Alt