Google Harita Onay ( 1 Hafta Oldu )

bakalm destek vereyim hocm reel konum ise sizlere
Riga adl yeden alnt: mesaj grntle
O mektupun gnderildiine veya gnderileceine dair bilgiye nereden ulaabilirim ?

Benim bildiim telefon onayndan sonra posta onay gerekmiyor.
Benim iletmem olayndan bahsediyorsanz adresinize posta yoluyla kodu istemelisiniz. Yeni kod iste ekrannda nceki kodu ne zaman istediinizin yazmas gerekiyor hatrladm kadaryla.
Kodu istedikten 14 gn sonra, eer kod gelmediyse canl destek ile iletiime geip onay yaptrabilirsiniz.
astwebtasarim adl yeden alnt: mesaj grntle
Kardeim ben ne yaptysam o postadan gnderilen kodu mutlaka istiyorlar ( google business iin konuuyorum iletme hesab ve harita yani ) Mektubun gnderildiine dair bilgiye de hi ulaamadm ama gnderiyorlar kardeim , ptt ile geliyor google yazl bir zarfla.
astwebtasarim adl yeden alnt: mesaj grntle
kardeim sana google tarafndan bir mektup geliyor. o kodu yazmak zorundasn . o mektup bana 3 hafta sonra gelmiti . Bir baka onayda 1 ay bulmutu. Yine bir baka onay da 15 gne gelmiti.
Anglo adl yeden alnt: mesaj grntle
Benim iletmem olayndan bahsediyorsanz adresinize posta yoluyla kodu istemelisiniz. Yeni kod iste ekrannda nceki kodu ne zaman istediinizin yazmas gerekiyor hatrladm kadaryla.
Kodu istedikten 14 gn sonra, eer kod gelmediyse canl destek ile iletiime geip onay yaptrabilirsiniz.
Arkadalar Google Maps Telefon le dorulad iletmelerden askya dmedii srece extra bir posta onay istemez.

Konuya gelecek olursak bu tr bir olay yakn zamanda bamza gelmiti sektr ve firma ismini PM atarmsnz ?

Üst Alt