Görene Kadar İnanamayacaksınız: Bir Oyuncu, Battlefield 2042’de Yalnız 1 Saniyede 16 ‘Kill’ Aldı [Video]

Bir Battlefield 2042 oyuncusu, oyunda 1 saniyede tam 16 kişiyi öldürmüş olduğu klibi Reddit’te paylaştı. Platformda kısa sürede meşhur olan video, muhtemelen oyundaki bir hatadan kaynaklandı. Sadece interneti aleminin olumsuzdan oldukça pozitif yönde ilgisini çekti.

Battlefield 2042, harp oyunu sevenlerin yıl süresince en oldukça merak etmiş olduğu ve beklediği oyunlardan oldu. Oyun 19 Kasım’da tam olarak çıkış meydana getirecek, sadece Xbox Game Pass aboneleri oyunu şimdiden erken erişimle oynamaya başladı. 12 Kasım’dan beri oyunu oynama şansı kabul eden oyuncular, şu ana kadar birçok oynanış videosunu toplumsal medyaya yükledi.

Bu videolardan kim bilir en ilginci, üç gün ilkin Reddit’te paylaşıldı. Reddit kullanıcısı u/ChineseLok, kısa sürede Battlefield subreddit’i altında garip ve bazısına nazaran hayranlık verici bir video paylaştı. Videoda intihar bombacısı benzer biçimde bir üsse dalan oyuncu, uçakla tam 16 kişiye çarparak hepsini öldürdü. Video, Battlefield oyuncuları içinde kısa sürede meşhur oldu.

1 saniyede 16 oyuncunun öldürülmüş olduğu klip:​

[wpcc-iframe class="content-iframe__item" width="700" height="500" src="
" frameborder="0" allowfullscreen]

Battlefield 2042, erken çıkış süresince ihtiva ettiği hatalardan dolayı birçok fena yorum aldı. Bu hatalar aslolan çıkışta düzeltildiği takdirde o denli da büyük mesele teşkil etmiyor, zira oyuncular şimdilik bunlarla eğleniyor benzer biçimde gözüküyor. Cyberpunk 2077 faciası ya GTA Definitive Edition fiyaskosu benzer biçimde olmasın da yeter diyelim.

İLGİLİ HABER

GTA San Andreas Definitive Edition’da Nasreddin Hoca’nın Kazan Fıkrasını Çağrıştıran Bir Hata Ortaya çıkarıldı [Video]​


Haberimize mevzu olan bu keyifli video da benzer hatalarla ortaya çıkmış keyifli bir anı gösteriyor. u/ChineseLok, uçağını birçok insanoğlunun olduğu bir alana sürüyor ve hakikaten de birkaçına çarpıyor. Peşinden ‘kill’lerin gösterildiği bölümde beliren adların ardı arkası kesilmiyor.
 
Üst Alt