Gebze Teknik Üniversitesi CareerCon 5, 26 – 27 Ekim’de Gerçekleşecek

Gebze Teknik Üniversitesi İEEE Talebe Topluluğu tarafınca beşincisi düzenlenecek olan CareerCon başlıyor. CareerCon 5, 26-27 Ekim 2021 tarihlerinde Gebze Teknik Üniversitesi Kurultay Merkezi'nde katılımcılarıyla buluşacak.

Üniversite öğrencilerinin kariyerlerine ilişkin kararlar almalarına destek olacak, yol gösterici etkinlikler pek fazlaca üniversite tarafınca gerçekleştiriliyor. Çevrimiçi ya da karşı karşıya meydana gelen bu etkinlikler yardımıyla öğrenciler, iş hayatından deneyimli adlar ile bir araya gelmiş olarak sorularına yanıt buluyor.

Bu etkinliklerden biri de 26 - 27 Ekim tarihlerinde Gebze Teknik Üniversitesi IEEE GTÜ Talebe Topluluğu tarafınca gerçekleştirilecek. Bu yıl beşincisi düzenlenen CareerCon'da iş dünyasından pek fazlaca isim öğrenciler ile bir araya gelmiş olarak onlara kariyer yolunda rehberlik edecek sohbetler gerçekleştirecek.

Etkinlik Gebze Teknik Üniversitesi Kurultay Merkezi'nde gerçekleşecek:​Bu yıl karşı karşıya gerçekleşecek olan etkinlik, Gebze Teknik Üniversitesi Kurultay Merkezi'nde gerçekleşecek. Her insanın katılımına açık olacak olan etkinlikte yer alacak konuşmacılar ise şu şekilde;

26 Ekim 13:30'da İnsan Kaynakları Uzmanı ve Eğitmen Derya Özkan, 14:30’da Otokar Digital Transformation Manager Gürol Çokünlü, 15:30’da Kariyer.net CTO'su Ali Ufuk Yücel, 16:30’da MediaMarkt Head of Pazarlama Communications & Media Banu Yolcu.

27 Ekim 13:30’da FutureBright Group Kurucu Ortak Akan Abdula, 14:30’da Opet Fuchs İnnovation and Technology Manager Ceyhan Güner, 15:30’da Nippon Betek İnsan Kaynakları Direktörü Merve Bayrakçı Baycan, 16:30’da Diversey Tedarik Zincir Direktörü Engin Uluşahin.
 
Üst Alt