Arabam, Evim Gibidir Diyenlere: 100 TL Altına Alınabilecek 10 Oto Aksesuar Önerisi

Gününün büyük kısmını otomobilinde geçirenlere 100 TL'nin altında haiz olunabilecek 10 oto aksesuar önerdik. Süratli şarj alterinden sticker'a kadar pek oldukça değişik ürüne göz atarak otomobilinizi şekillendirebilirsiniz.

Bilhassa pandeminin gelmesiyle toplu ulaşıma olan ilgi azaldı. İmkanı olan insanoğlu, trafiğe yakalanacaklarını bilseler de kişisel otomobillerinde seyahat yapıyorlar. Bu durum daha çok çevre kirliliğine sebep oluyor olsa da koronavirüste bulaşı riskini de bir miktar daha aşağı indiriyor. Bu durumun sebepleri başlı başına bir içerik mevzusu, sadece bugün sizlere elimiz ayağımız olan otomobillerimiz için satın alabileceğimiz ürün önerilerinde bulunacağız.

Bugün sizlere sunacağımız listemizde araçlarınıza alabileceğiniz 100 TL altı aksesuarlar önereceğiz. Bu aksesuarların bazıları işlevsel özelliği ile dikkat çekerken bazıları ise kozmetik amaçlarla üretilmiş. Eğer sizler de araçlarınız için uygun fiyatlı aksesuarlar arıyorsanız, bu listemiz tam size bakılırsa.

Arabalarınıza alabileceğiniz 100 TL altı 10 aksesuar önerisi​

  • Manyetik vasıta tutacağı
  • Vasıta içi fosforlu telefon numarası
  • 24 W vasıta içi süratli şarj aleti
  • Çizilme önleyici kapı fitili
  • Koltuk arkası düzenleyici
  • Vasıta hususi numaralı plakalık
  • Her araca uyarlanabilir karlık tampon
  • Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk imza sticker
  • Her araca uyumlu kaput üstü havalandırma
  • Vasıta ve ofis içi oldukça amaçlı telefon - aksesuar tutacağı

Telefonunuz devamlı göz önünde olsun: Manyetik vasıta tutacağı​Akıllı telefonlarımız her an yanımızda tutmamız ihtiyaç duyulan cihazlar olmaya başladı. Normal olarak otomobil kullanırken telefonlarımızı elimize alıp kullanmamız oldukça riskli ve yasak. O sebeple otomobillerde telefon tutacakları oluyor. Manyetik akıllı telefon tutacakları ise hem oldukça kolay kullanımı hem de kolay erişimi yardımıyla dikkat çekiyor. Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Lüzumlu durumlarda size yetişebilmeleri için: Vasıta içi fosforlu telefon numarası​Kimi zaman acil bir işimiz olduğunda olmayacak bölgelere park etmemiz gerekebiliyor. Ettiğimiz park yüzünden başka bir insanoğlunun önünü kapatıyor olabiliriz. Arabalarımızın ön camının oraya koyacağımız bir telefon numarası ile her an erişilebilir olabiliriz. Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Telefonu akşam şarja takmaya unutanlara: 24W vasıta içi süratli şarj aleti​Akşam telefonu şarja takmayıp sabah erkenden yüzde 2 şarjla kalmak oldukça sinir bozucu olabiliyor. Arabanızda da telefonunuzu şarj etme imkanınız olursa bu bir problem olmaktan çıkacaktır. Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Arabam çizilecek diye dert edenlere: Çizilme önleyici kapı fitili​Otomobilinizin kapı girişleri genel anlamda metaldir ve bir yere çarpması durumunda hem kendi aracınıza hem de çarptığınız öteki bölgeye zarar verebilir. Alacağınız bu kapı fitili ise bu biçim darbeleri yumuşatmış oluyor. Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olacak: Koltuk arkası düzenleyici​Bilhassa çocuklu ailelerin arka koltuğu karmaşa içerisindedir. Alacağınız bu koltuk arkası düzenleyicisi ile minik parçaları denetim altında tutabilirsiniz. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Toplumsal medyada takipçi kasmak isteyenlere: Hususi yazılı plakalık​Arabaların önünde ve arkasında bulunan plakaları sağlam bir halde tutmak ve birazcık da reklamınızı yapmak için hususi yazılı plakaları tercih edebilirsiniz. İstediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz plakalıklar toplumsal medyada takipçi kazanmanızı da sağlayabilir. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Arabayı kayış pakete yükseltmek isteyenlere: Her araca uyarlanabilir karlık tampon​Otomobilinizin tamponunun devasa yükseklikte bulunduğunu mu düşünüyorsunuz? Bunun için arabayı indirmek yerine altına karlık tampon takabilirsiniz. Bu sayede aracınız kendiliğinden kayış pakete terfi edecektir. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Otomobilinize daha asil bir görünüm sunacak: Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk imza sticker​Dünyanın en güzel imzalarından kabul edilen yüce önderimiz Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını otomobilinize da ekleyebilirsiniz. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Otomobilini daha kuvvetli göstermek isteyenlere: Her araca uyumlu kaput üstü havalandırma​Arabanın kaput kısmına piano seçimi havalandırma parçaları eklemek ister misiniz? Araca dış kostüm olarak eklenecek bu aparatla daha kuvvetli bir görünüm elde edebilirsiniz. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Araçta daha çok eşya gözü arayanlara: Vasıta ve ofis içi oldukça amaçlı telefon - aksesuar tutacağı​Otomobillerde minik parçaları koymak devamlı karmaşaya sebep olur. Fazlaca amaçlı telefon - aksesuar tutacağı ise bu problemi ortadan kaldırmanıza destek olacaktır. Ürünün linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde otomobilinize alabileceğiniz 100 TL altı 10 ürünü listeledik. Bu biçim oto aksesuar listelerinin artmasını istiyorsanız bizlere yorumlar kısmında belirtmeyi ihmal etmeyin.
 
Üst Alt