VPS Sunucu - TeknoFirst

Admin

Administrator
Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
33,117
Tepki
3
Puan
38
VPS Sunucu Satın Al
VPS Sunucu ihtiyacınız bulunuyorsa en hızlı şekilde VPS sunucu satın alabilirsiniz. Teknofirst olarak sahip olduğumuz güçlü yazılımsal ve otomasyonel yapı sayesinde VPS sunucu siparişi verdikten hemen sonra otomatik olarak sunucunuz aktif ediliyor ve kuruluma geçiyor. Kurulum adımlarından hemen sonra sizlerde artık bir VPS sunucu sahibi oluyorsunuz. VPS sunucu satın alırken en çok teknik destek, firma yorumları, hizmet kalitesi, işlemci türü, uptime süresi ve disk yapısına özen göstermeniz gerekmektedir.

Türkiye VPS Sunucu
Teknofirst olarak Türkiye'de en stabil verimerkezleri ile çalışmaktayız. VPS Sunucu hizmetimizde Bursa lokasyondan bulunan verimerkezlerinde müşterilerimize seçenek sunabiliyoruz. Türkiye VPS Sunucu sektöründe önde gelen firmamız E5 İşlemci performansı ve tamamamen SSD Disk yapısı sayesinde en kaliteli VPS sunucu hizmetini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda hizmetimizi ön plana çıkaran faktörlerden biri ise sağladığımız 7/24 teknik destekdir.

VPS Sunucu Nedir?
Yüksek kaynak tüketimi ihtiyacı olan birçok web sitesi ve 7/24 aktif olarak çalışması gereken sanal yapılar için kullanılan hizmete VPS sunucu hizmeti denebilir. VPS Sunucu satın almanız durumunda kaynaklar hiçbir şekilde farklı kullanıcılardan etkilenmez tamamen size özel olarak ayrılmış ve atanmıştır. Teknofirst sayesinde satın alacağınız sanal sunucu hizmeti kesintisiz olarak çalışacak ve sorunsuz olarak 7/24 teknik destek alabileceksiniz.


VPS Sunucu Kirala
Teknofirst sayesinde ihtiyacınız olan sanal sunucu hizmetini en ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. VPS Sunucu satın al hizmetimiz sayesinde windows uzak masaüstü, web site barındırma, ubuntu sunucu, centos sunucu ve debian sunucu ihtiyacınız için kalıcı çözümler sunuyoruz. Sanal sunucu kurulumu 15-30 dk. kadar sürmektedir VPS sunucu satın almak %99.9 uptime oranıyla kesintisiz ve en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır.

VPS Sunucu Kurma
Teknofirst olarak tamamen otomasyon üzerine çalışmaktayız, kusursuz otomasyon sistemimiz sayesinde VPS sunucu kurulumu sipariş adımlarınızı tamamladıktan hemen sonra otomatik olarak sunucunuzun kurulumunu sağlar ve size mail olarak iletir. Tekrar farklı bir işletim sistemi ihtiyacınızda 3 kereye mahsus ücretsiz olarak format ve farklı işletim sistemi kurulumunu sizlere sağlıyoruz. Kurulum, yeniden başlatma ve format işlemi için hizmet yönetim panelinizden dilediğiniz an işlem yapabilirsiniz.

VPS Sunucu Bağlanma
VPS Sunucu satın aldıktan sonra yapmanız gereken şey sanal sunucunuza bağlanmaktır. Sanal sunucunuza bağlantı sağlamak seçtiğiniz işletim sistemine göre değişir, örneğin windows işletim sistemi kullanıyorsanız bilgisayarınızda bulunan windows uzak masaüstü bağlantısı seçeneği ile bağlanabilir, centos, debian ve ubuntu işletim sistemi kullanıyorsanız Putty programını indirerek SSH servisi sayesinde sanal sunucunuza root bilgilerinizle bağlanabilirsiniz.


VPS Sunucu Fiyatları
Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak sunucu deneyimi sunuyoruz. Ekonomik fiyatlarımız sayesinde kesintisiz hizmetimiz ve yeni nesil donanımlarımız ile bütçenizi zormalamadan vps sunucu hizmeti alabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal kullanım için uygun olan mail server, web sitesi barındırma, veritabanı ve yedekleme, muhasebe ve esp sistemlerin çalışması için 7/24 teknik destek ve ücretsiz kurulum hizmeti sunuyoruz.

Windows Sanal Sunucu Satın Al
Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınız için windows sanal sunucu satın alabilirsiniz. Sağladığımız işletim sistemleri sayesinde sorunsuz olarak windows sanal sunucu deneyimi sunuyoruz. Windows server 2008-20012-20016-20019 işletim sistemleri kurabiliyoruz. Bireysel kullanım için ise Windows 7-10 işletim sistemleri kurulumlarını ücretsiz olarak 15 dakika içerisinde yapıp müşterilerimize iletiyoruz. İhtiyacınız olan hizmeti 7/24 firmamızdan temin edebilirsiniz.

VPS Sunucu ile Neler Yapılabilir?
VPS sunucu sayesinde bilgisayarınız yetmediği bir çok uygulama ve programı istediğiniz şekilde çalıştırabilir ve hizmet süreniz boyunca 7/24 aktif tutabilirsiniz. VPS sunucu üzerinden otomasyon bot yazılımlarınızı çalıştırabilir (örn. instafly, ipts vb.) multiplayer oyunlarda arkadaşlarınızla beraber oynamak için sunucular oluşturabilirsiniz (örn. metin2, minecraft, knightonline vb.), veritabanı ve veri işleme amaçlı sistemlerinizi depolayabilirsiniz (örn. mysql, mariadb, heidisql, mongodb vb.), işletmeleriniz muhasebe veya crm sistemlerini aktif edebilirsiniz (örn. ön muhasebe programı, stok takip), verilerinizin yedeklerini veya önemli dosyalarınızı barındırmak için kullanabilirsiniz, e-posta servislerinizi kullanabilirsiniz, firmanızın telefon santralini voip aktif edebilirsiniz, radyo/televizyon yayınları için kullanabilirsiniz.


TeknoFirst, kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, üstün performans sunucu donanımlarıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
İşletmelerin ticari hayatında önem arz eden kesintisiz ve kurumsal hizmeti, günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla sunarak işletmelerin dijital yolculuğunda en güvenli şekilde barındırma vizyonu ile TeknoFirst 2019 yılında kurulmuştur.
Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiş TeknoFirst, çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.
Tekno First'ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.
Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan TeknoFirst, sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

TEKNOFIRST HİKAYESİ​

Bir sunucu ile hizmet vermeye başlayarak, sürekli kendini geliştirerek ve yatırımlarını sürekli büyüterek, mevcut olarak 3 farklı lokasyonda hizmet veren bir kapasiteye erişmiş 2 genç girişimcinin markasıdır TeknoFirst.

TEKNOFIRST AYRICALIKLARI​

 • - %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
 • - Ekonomik fiyat politikası, Türkiye ekonomisine katkı.
 • - Müşteri odaklı bakış açısına sahip teknik destek ekibi.
 • - Taahhüt ettiği hizmeti benimseyici 7/24 destek sağlayıcı.
 • - Faturalı ve sözleşmeli hizmet veren kurumsal iş ahlakı.
 • - Yer sağlayıcı belgesi ile Yasal gereksinimleri eksiksiz yerine getiren hosting şirketi.


 • Windows Uzak Masaüstü​

  Windows, Microsoft tarafından PC'ler için geliştirilen bir işletim sistemi. Windows işletim sisteminin kullanım oranı %50 den fazladır. Bu yüzden windows işletim sistemi ile ilgili bir çok çalışma yapılmaktadır. Gündelik hayatta kullandığımız bir çok elektronik alet Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır ya da içerisinde bulunan yazılım Windows işletim sistemi kullanılarak yazılmıştır. Windows sürümleri kendi içlerinde kullanım amaçlarına göre ayrılmaktadır. Hosting firmalarında kullanılan ve bizim de tavsiye etiğmiz sürüm Windows Server 2012 sürümüdür. Kullanım deneyimimizi göz önüne aldığımızda Windows Server 2012 sürümü diğer sürümlere göre daha stabil ve daha perfonmanslı çalışmaktadır. Uzak masaüstü bağlantısı ile uzak sunuculardan kontrol edilmesi bir hayli kolaylaştırıyor. Alışmış olduğumuz arayüz tasarımı ile son kullanıcı dostu bir işletim sistemidir.


  VDS/VPS Sunucuların Teslimat Süresi Nedir?
  VPS -VDS otomatik olarak teslim edilmektedir. Siparişiniz sonrası sanal sunucunuz otomatik kurularak sizlere giriş bilgileri mail olarak atılır. Sanal sunucularımız otomasyon sistemine bağlı olarak çalışmaktadır.


  VDS/VPS Sunucular'da Ne Kadar Site Yayını Yapılabilir?
  Bu miktar tamamen sizin sitelerinizin hitlerine ve kaynak tüketimlerine bağlı bir miktardır. İster tek bir siteniz olsun, ister onlarca siteniz olsun, iyi optimize edilmiş siteler ile farklı paketler üzerinde günlük ortalama 5K ile 15K hitleri bulunan sitelerinizin yayınlarını yapabilirsiniz. Siteleriniz sunucuya ne kadar az yük verir ise sizin performans oranınız o seviyede artacaktır.


  VDS/VPS Sanal Sunucu'nun Avantajları Nelerdir?
  Paylaşımlı hosting sunucularıda değiştirilemeyecek fonkisyonlar vardır.Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.
 
Üst Alt