­čöö├ťcretsiz cPanel Altyap─▒s─▒­čöö E5 2690v4 & DDR4 RAM Ôťů T├╝rkiye Lokasyon Ôťů An─▒nda Teslimat ­čĺ░ 29Ôé║'den Ba┼člayan Fiyatlar! ­čÄ»­čÄ»­čÄ»

Lazkopat53

­čĺÖ­čĺÜ R─░ZE 53 ­čĺÖ­čĺÜ
Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
25 Eki 2021
Tepki
153

3.png
4.png

5.png
6.png
7.png
8.png

9.png
10.png
11.png
12.png

13.png
14.png

15.png
16.png
17.png
18.png

19.png
20.png
21.png
22.png

23.png
24.png

39.png
40.png

41.png
42.png

43.png
44.png

45.png
46.png
47.png

48.png
49.png
50.png

51.png
52.png

53.png
54.png
55.png
56.png
57.png
58.png
59.png

60.png
61.png
62.png
63.png
64.png
65.png
66.png

67.png
68.png

69.png
70.png

55.png
56.png

90.png

96.png

112.png

98.png
99.png

Al─▒nt─▒:

caliente* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
VDS al─▒nd─▒, ilgi ve alakalar─▒ ├žok iyi.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Feryat* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Bir├žok firmada sat─▒┼č ├Âncesi Destek HAR─░KA Muazzam Ama Sat─▒┼č sonras─▒ yok denecek kadar az.
@ ; Firmas─▒n─▒n Sat─▒┼č ├ľncesi ve Sat─▒┼č sonras─▒ deste─čine hayran kald─▒m. Bu Fiyata bu kadar hizmet beklemiyordum. Hay─▒rl─▒ i┼čler diler Te┼čekk├╝r ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

mrwoox* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Sata diskli E-2690 CPU sistemi kullan─▒yorum, 2. aya girdim. Windows i┼čletim sistemlerinin t├╝m├╝n├╝ kulland─▒m, ┼čuanda Win 2016 + Plesk ile + RDP ile normal pc gibi kullan─▒yorum. ├ťzerinde ├žok trafik olmayan 5 site host ediyorum ve muazzam bir ┼čekilde g├╝zel ├žal─▒┼č─▒yor. Ger├žekten bu hizmeti bu kadar komik paralara alabiliyor olmak, ├╝zerine destekte sorun ya┼čamamak ├╝lkemiz ┼čartlar─▒ i├žin zor olan bir┼čeyi ba┼čar─▒yorlar.

Te┼čekk├╝rler, iyiki vars─▒n─▒z...

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

elsezbilisim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Kalite tesad├╝f de─čildir gerek ─░smail bey olsun gerek Ayd─▒n bey 7/24 kesintisiz hizmet ve g├╝ven an─▒nda cevap ve d├Ân├╝┼č sa─čl─▒yorlar bu sunucular─▒ndan kullan─▒yorum g├Âz├╝ kapal─▒ tavsiye ederim.Almak i├žin d├╝┼č├╝nmenize gerek yok h─▒z ve kalite isteyenler i├žin ideal.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Leper* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Ba┼čka sa─člay─▒c─▒dan ald─▒─č─▒m reseller─▒mdan hi├ž memnun de─čildim.
Sonunda do─čru se├žim oldu─čunu d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m HostLab'a geldim ve reseller hizmeti ald─▒m, sitelerimin ta┼č─▒nmas─▒ konusunda da destek verdiler.
Te┼čekk├╝r ederim, b├Âyle kaliteli hizmet, m├╝┼čteri hizmeti g├Ârmeli ├žoook uzun zaman olmu┼čtu.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

thesinner* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Vds al─▒m─▒ yapt─▒m arkada┼člar h─▒zl─▒ca destek verdiler ve yard─▒mc─▒ oldular. Otomatik kurulum sistemi ile tek tu┼čla kurulum sa─člad─▒m.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

FullY* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Yakla┼č─▒k 1 ay ├Ânce sat─▒n alm─▒┼čt─▒m, her ┼čey ├žok iyi gidiyor, her soruma an─▒nda cevap verip, t├╝m problemlerimi ├ž├Âz├╝yorlar, ma┼čallah diyeyim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Larus* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Ssd Li paket al─▒nd─▒ h─▒za hayran kald─▒m.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

razor94* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1.Paket sat─▒n al─▒nd─▒
T├╝m sitelerin ta┼č─▒ma i┼člemleri ba┼čar─▒ ile yap─▒lm─▒┼č ellerinize sa─čl─▒k :)

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

marjinaltasarim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Hostlab ile 2.y─▒l─▒ma girdim az ├Ânce yenileme yapt─▒m.Herkes'e tavsiye ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Prens55* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Yeniden reseller al─▒nd─▒. Resellerlar ┼čuana kadar ald─▒─č─▒m en iyisi ve neredeyse ilk kez bir firmayla 1 y─▒ld─▒r uzun ├žal─▒┼č─▒yorum. Tavsiye ederim. :)

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Odanessy* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 adet daha reseller 3 paketinden sat─▒n al─▒nm─▒┼čt─▒r 6 ayl─▒k s├╝rede memnun kald─▒m ve tavsiye ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Rivasol* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Opencart sitemiz i├žin VDS paketi satin alindi. A'dan Z'ye ilgilendiler. Verdikleri hizmet i├žin tesekkur ederiz.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

uzmanweb1* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Merhaba Arkada┼člar Daha ├Ânceki yorumumda belirtti─čim gibi ilk izlenimlerimi yazm─▒┼čt─▒m ve daha sonra test edip belli bir kullan─▒mdan sonra yorum yapaca─č─▒m─▒ s├Âylemi┼čtim. Arkada┼člar ger├žekten hostlab y├Ânetimi ve ekibine te┼čekk├╝rederim, Sunucu kalitesi, Teknik Destek ve M├╝┼čteri ─░li┼čkileri h─▒zl─▒ ve ├ž├Âz├╝m odakl─▒, bir hosting firmas─▒n─▒n ├Âtesinde bir firma bence k─▒sa s├╝rede b├╝y├╝k hedeflere ula┼č─▒p, say─▒l─▒ bir marka olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝p temmeni etti─čim bir firma ├žok te┼čekk├╝rler.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

fatihbaz* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
umar─▒m arkada┼člar sonradan bozmazlar,zira ilk defa bi host/reseller ald─▒g─▒m firman─▒n destek b├Âl├╝m├╝nden bu kadar memnunum :) h─▒zl─▒ ┼čekilde teslim ediliyor sipari┼č.hafta sonu,ge├ž saat farketmeksizin ticketlara ├žok k─▒sa s├╝rede cevap veriliyor...ki bence en ├Ânemli k─▒s─▒m i┼čin destek k─▒sm─▒.┼čimdilik ├žok memnunum,umar─▒m hep b├Âyle devam eder.

edit : bu arada sonradan akl─▒ma geldi,bi arkada┼č─▒m i├žin de benim ald─▒g─▒m resellerden bitane ald─▒k ve ├╝st├╝ne bide vds ald─▒k.vds olay─▒nda ├žok ho┼čuma giden bi┼čey var,onuda belirteyim yeri gelmi┼čken.normalde reset atacak panel dahi vermiyor bi├žok yer,ticket a├ž─▒yorsunuz ve onlar reset at─▒yor.tabi onlar ticketi g├Ârene kadar bekliyorsunuz bo┼č bo┼č...burada,ilk defa g├Ârd├╝g├╝m bi panel var.b─▒rak─▒n reset atmay─▒,panelden 10dkde format atmak var.vdsyi sat─▒n alan arkada┼č─▒n hatas─▒ y├╝z├╝nden ├žok kas─▒yordu makina ve ├ž├Âzememi┼č sorunu kendisi.sebebini aramak yerine,ne ugra┼č─▒yoruz tekrar kural─▒m diyip 10dkde ba┼čtan kurduk panelden.normalde format i├žin diger firmalarda genelde ├╝cret al─▒n─▒yor.ilk format ├╝cretsiz,sonras─▒ parayla oluyor.burada kendi i┼čini kendin g├Âr,tek tu┼čla yeniden kurabiliyorsun ne g├╝zel.s─▒rf bunun i├žin bende bi ara vds/server alabilirim buradan.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

zayrog* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 adet DE VDS-6 al─▒nd─▒. ─░nternet ve i┼člemci h─▒z─▒ m├╝kemmel.

Sorulan sorulara h─▒zl─▒ cevap, kaliteli hizmet. iyi ├žal─▒┼čmalar dilerim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

MyMuhammedavci* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Bir├žok sunucu firmas─▒ ile ├žal─▒┼čt─▒m destek ger├žekten ├žok ├Ânemli ve deste─či iyi olan bir firman─▒n gelece─činin ger├žekten ├žok ba┼čar─▒l─▒ olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum harika s─▒k─▒lmayan b─▒kmayan bir destek ekipleri mevcut s├Âzlerinin eriler tek tercih etti─čim bir firma vard─▒ ┼čuan tercih ├žal─▒┼čmakta oldu─čum firmalar aras─▒na girdiler umar─▒m uzun s├╝re ├žal─▒┼č─▒r─▒z.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

yorukefe* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Ecza ┼čirketi i├žin TR lokasyon sunucu ve Almanya lokasyon sunucu sipari┼či verdik. kurulum s─▒ras─▒nda hata yapmam─▒za ra─čmen destek verdiler.

Ta┼č─▒ma i┼člemlerimizi sab─▒rla yerine getirdiler. Y─▒llard─▒r arad─▒─č─▒m─▒z "Ticketlarda m├╝┼čteriye ├žemkirmeyen" host firmas─▒n─▒ bulmu┼č olduk. isteyince kaliteli hizmet verilebiliyormu┼č te┼čekk├╝r ediyoruz.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Seqo* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 y─▒ll─▒k tr reseller al─▒nd─▒, istedi─čim siteler ta┼č─▒nd─▒, gerekli gereksiz sorular─▒ma ┼čimdiye kadar g├Ârmedi─čim bir h─▒zda cevap verildi.

┼čiddetle tavsiye ediyorum.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

EmrahDD* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 Adet TR - SSD VDS al─▒nd─▒,
Sat─▒┼č ├Âncesi ve Teknik destek ekibi ger├žekten ├žok h─▒zl─▒ ve bilgili.
─░lgi alakadan zaten bahsetmiyorum. Her ┼čey bir yana kurumsal/profesyonel i┼čleyi┼čleri benim gibi vds den dili ve cebi yananlar─▒n alternatif ├ž├Âz├╝m├╝ olabilir.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Akyol* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
2 G├╝n ├Ânce 1 adet reseller al─▒nd─▒, herkes ├žok ilgili, ┼č├╝phesiz bu firmayla ├žal─▒┼čabilirsiniz. Te┼čekk├╝r ederim, iyi ├žal─▒┼čmalar iyi kazan├žlar dilerim. :)

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

ayguci* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Arkada┼člar bu arkada┼čtan yakla┼č─▒k 1 ayd─▒r hizmet al─▒yorum. Websitemi ta┼č─▒y─▒p birde ssl ba─člamak istiyordum biraz problem ya┼čad─▒m gecenin 3'de ticket att─▒m sayfa yenilemeden cevap geldi sorunumu ├ž├Âzd├╝ler. Fazla bir kod bilgim olmad─▒─č─▒ i├žin bugun kendi sitemde kaynaklanan kod hatas─▒n─▒ ├ž├Âzemedi─čim i├žin yard─▒m istedim. Bizim i┼čimiz sadece sunucudur demeden yard─▒mc─▒ oldular. Ger├žekten gerek h─▒z gerek destek olsun kulland─▒klar─▒m─▒n en iyisi diyebilirim. Ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ dilerim. ─░yi ├žal─▒┼čmalar.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

medyamio* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Merhaba,

Ger├žekten garip ┼čekilde ilk defa sat─▒n ald─▒─č─▒m bir resellerda sorun ya┼čam─▒yorum
Bilmiyorum daha ├Ânceden konuya yazd─▒m m─▒ fakat konuyu g├Âr├╝nce tekrar yazmak geldi i├žimden.

┼×iddetle tavsiye ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

ARTFM* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Bir adet Almanya lokasyon sipari┼č verildi.

Edit: Gece 03:36, ├žok tatl─▒ bir destek eleman─▒ taraf─▒ndan yard─▒m al─▒yorum. Yeni bir firma oldu─ču i├žin ├žekinmi┼čtim ancak destek konusunda harikalar.

Edit 2: Ping de─čerleri ├žok iyi.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Oguzhan35* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Ald─▒klar─▒ Paray─▒ Son Derece Hak Eden Bir Firma.
Yeni Hizmet Almaya Ba┼člad─▒m ┼×uan Herhangi Bir Probleme Rastlamad─▒m.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

glacher* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 ayl─▒k al─▒m yapt─▒m umar─▒m senelerce ├žal─▒┼č─▒r─▒z ┼ču zamana kadar ald─▒─č─▒m en iyi hizmetlerden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

BaronBilisim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Ben b├Âyle bir ilgi g├Ârmedim sizi allah ├ž─▒kard─▒ kar┼č─▒ma canl─▒ destek sabah─▒n 5'inde online harikas─▒n─▒z

- 1 Adet reseller al─▒nd─▒.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

yildizr10* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Almanya lokasyon VDS hizmeti al─▒nd─▒. H─▒zl─▒ kurulum ve site ta┼č─▒ma hizmeti i├žin te┼čekk├╝rler.

7/24 ula┼čabilmek ├žok g├╝zel.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Nutur* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Deste─či ├žok iyi, an─▒nda ula┼č─▒m ve i┼člem yap─▒yorlar. ├ç├Âz├╝me kavu┼čmadan alternatif sunmuyorlar, her┼čeye m├╝dahale etme ve ├ž├Âzme gibi bi profesyonellikleri var.
Hay─▒rl─▒ i┼čler..

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

impossible03* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
az ├Ânce 1 adet sipari┼č verdim. her ┼čey otomatik ayr─▒ca ├žok ilgileniyorlar harika tavsiye ederim

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

accrock* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 adet tr lokasyon reseller al─▒nd─▒. Sorunsuz hizmet her konuda destek oluyorlar.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

websimetri* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Tam Arad─▒─č─▒m Reseller Hesab─▒ ├çok ┼č├╝k├╝r buldum ben ve m├╝┼čterilerim rahat etsin diye HostLAB Ta┼č─▒n─▒yorum.

1 y─▒ll─▒k reseller al─▒nm─▒┼čt─▒r. ├çok ilgili Te┼čekk├╝rler.
Ba┼čar─▒lar─▒n─▒z─▒n devam─▒n─▒ diliyorum.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

serhatbozkurt* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
TR-VDS SSD Kampanyal─▒ paketinden 1 adet al─▒nd─▒.
├çok ilgili ve en ince ayr─▒nt─▒ya kadar ├Âzel olarak ilgilenen arkada┼člar..

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

ErenSZR* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 adet al─▒nd─▒. Gayet h─▒zl─▒ ve destekleride gayet iyi.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

fikirtasarim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Almanya lokasyon 1 y─▒ll─▒k reseller al─▒nd─▒. G├╝zel ilgilendiler, olumsuz bir ┼čeye rastlamad─▒m.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

msmbilisim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 Ayd─▒r ├žal─▒┼č─▒yorum g├╝venli ve kaliteli tavsiye ederim :)

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

MedyaWEB* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
2 adet Bayi Reseller al─▒nm─▒┼čt─▒r. Sordu─čum t├╝m sorular─▒da h─▒zl─▒ca cevaplad─▒lar sa─čolsunlar. ─░n┼čallah uzun y─▒llar ├žal─▒┼č─▒r─▒z.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Canmemis* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
@medyamio merhaba arkda┼č─▒m. Bende ortalama 1 ay kadar ├Ânce hizmetlerini kullanmaya ba┼člad─▒m buradaki yorumlara g├╝venerek. Emin ol g├╝venim bo┼ča ├ž─▒kmad─▒. Her t├╝rl├╝ konuda destek veriyorlar. Bildikleri bir konu ise sorunuzun hosting ile ilgisi olsun olmas─▒n ona bile yard─▒mc─▒ olan ve ticket yan─▒t s├╝releri ├žok iyi olan ilgili arkada┼člar─▒n ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ bir firma. @

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

yildizr10* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Tr lokasyon hizmetinden memnun kal─▒p, DE lokasyon hizmet sat─▒n ald─▒─č─▒m firma..
Gece yar─▒s─▒ problem ├ž├Âz├╝mleriniz i├žin te┼čekk├╝rler. Allah bozmas─▒n.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

isletmeci* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 adet ssd vds paketi al─▒nm─▒┼čt─▒r. M├╝┼čteri hizmetleri s├╝per.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

enessafak* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 Adet VDS sipari┼či verildi arkada┼člar ├žok ilgili.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Anachronos* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
TR-SSD Kampanyal─▒ paketinden 1 adet de ben ald─▒m.

Sa─čolsunlar olduk├ža ilgili insanlar.

Her┼čey i├žin tekrar te┼čekk├╝r ederim.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

Buyrunefenim* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Canl─▒ destek ├žok h─▒zl─▒. G├╝venilir ve d├╝r├╝st cevaplar verdi─či i├žin Emre Bey' e te┼čekk├╝rler.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

dropship* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
1 y─▒ll─▒k hizmet al─▒nd─▒ ilginiz i├žin ├çOK te┼čekk├╝rler. Kalitesini ilk g├╝nden g├Âsteren bir firma

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

uzunlarpc* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
M├╝kemmel sistem her┼čey otomatik panelden istedigin i┼čletim sistemini seciyorsunuz kendisi kuruyor :)

Ayr─▒yetten isterseniz Ba┼čka bir i┼čletim sistemi kurabiliyorsunuz/degi┼čtirebiliyorsunuznhemde destek sistemine yazmadan digitalocean gibi diyebilirim gayet g├╝zel te┼čekk├╝rler.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

paykasacart* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
G├╝ler y├╝zl├╝ ve kesintisiz 7/24 hizmetleri var. Ald─▒klar─▒ paray─▒ sonuna kadar hak eden bir firma. ┼×iddetle tavsiye ederim. ─░yi sat─▒┼člar.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

recklesschat* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
D├╝n gece rastlant─▒ eseri g├Ârd├╝m forumda 2 ayl─▒k TRSSD kampanyas─▒ndan sat─▒n alm─▒┼č bulunmaktay─▒m gerek sat─▒┼č ├Âncesi gerekse sat─▒┼č sonras─▒ ger├žekten ├žok ilgililer sitemdeki sorun payla┼č─▒ml─▒ hostingden dolay─▒ cpu sorunuydu bu uygun fiyata g├Ârm├╝┼čken ka├ž─▒rmak istemedim hi├žde pi┼čman olmad─▒m kesinlikle ├Âneriyorum arkada┼člar.

Mesaj─▒n asl─▒:

Al─▒nt─▒:

servetese* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Sunucu h─▒zlar─▒ gayet iyi. Kaliteli hizmet veriyorlar

Ticaret bildirimi─▒:

Al─▒nt─▒:

Amxmodx* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
hosting ald─▒m ├žok iyi yard─▒mc─▒ oluyorlar

Ticaret bildirimi─▒:

Al─▒nt─▒:

KaanOzdemir* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Almanya Lokasyon vps sat─▒n al─▒ndu ger├žekten destek ekibi ├žok iyi ├žal─▒┼č─▒yor sunucular─▒ da g├╝zel. :)

Ticaret bildirimi─▒:

Al─▒nt─▒:

anildurgun* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
H─▒zl─▒ bir al─▒┼čveri┼čti. Teknik destek ekibi gayet ilgili.

Ticaret bildirimi─▒:

Al─▒nt─▒:

mesela* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Merhaba sipari┼č verdim Sorunsuz ve h─▒zl─▒ teslimat G├╝venilir sat─▒c─▒ tavsiye ederim.

Ticaret bildirimi─▒:

Al─▒nt─▒:

Eldarian* Adl─▒ ├ťyeden Al─▒nt─▒
Hosting ve domain hizmeti al─▒nd─▒ son derece ilgili ve yard─▒mc─▒ oluyorlar.

Ticaret bildirimi─▒:

* Al─▒nt─▒ bildirimini engellemek amac─▒yla t├╝m ├╝ye isimlerinin yan─▒na eklenmi┼čtir.
* ┼×irketimiz hakk─▒nda yap─▒lan binlerce yorumun sadece bir k─▒sm─▒ buraya eklenebilmi┼čtir, t├╝m yorumlar─▒ sat─▒┼č konular─▒m─▒zda g├Âr├╝nt├╝leyebilirsiniz.

├ťst Alt