Tayyare Değil Fakat Otomatik Pilotu Var: Robot Süpürge Dünyasının Zirvesinde Yer Alan TWOTOO T2 ile Tanışın

Hayatımızı kolaylaştıran akıllı robot süpürgeler, son dönemlerin en popüler teknolojik ürünleri içinde yer ediniyor. Peki, kaçı haiz olduğu teknolojilerle hakikaten “akıllı” kelimesini hak ediyor; asla düşündün mü?

Cevabı biz verelim, oldukca azca bir kısmı. Bir çok yetersiz teknolojileri yüzünden engellerden kaçınma ve etraftaki nesneleri idrak etme mevzusunda hayal kırıklığı yaratıyor, zayıf emiş gücüyle kirleri tam anlamıyla temizleyemiyor. Sarj kablolarına dolanmaları, terliklerimizi arkalarından sürüklemeleri ve mobilyalara çarparak zarar vermeleri de cabası…

Her neyse ki daha duyarlı ve ileri teknolojisiyle “akıllı” kelimesini sonuna kadar hak eden bir robot süpürge var: TWOTOO T2! Gelin, robot süpürge dünyasında çığır açan TWOTOO T2’yi beraber inceleyelim.

1- Zirvede olmak kolay değil: TWOTOO T2, DJI ve Tesla tarafınca da kullanılan bir çeşit otomatik pilot teknolojisine haiz!​Genel anlamda robot süpürgelerin yerdeki nesneler yüzünden kafası karışır, masa, iskemle benzer biçimde mobilyalara çarpar. Bilhassa ev dağınıksa, kafaları karışık bir vaziyette etrafta dönerek dururlar. TWOTOO T2 ise drone'larda ve otomatik pilota haiz araçlarda kullanılan 3D ToF ve AI (suni zeka) teknolojisiyle donatılmıştır. TWOTOO T2, çift kamera özelliği yardımıyla yerdeki sarj kablosu, terlik, oyuncak benzer biçimde engelleri algılar; bu nesneler ile tümsekleri birbirinden ayırt eder. Bu sayede engelleri milimetrik bir hassasiyetle aşar.

Robot süpürgeyi çalıştırmadan ilkin evi toplamaya üşenenler ya da süpürgenin arkasından sürüklenen sarj kablosunu görmekten bıkanlar için bu özelliğin devrim durumunda bulunduğunu söyleyebiliriz!

2- Gelişmiş LDS Navigasyon teknolojisiyle donatıldı!​LDS navigasyon sistemine haiz olan bu akıllı robot süpürge, yerdeki çeşitli engelleri algılar ve onlardan uzak durur. TWOTOO T2’nin gelişmiş navigasyon sistemi yardımıyla, süpürme işleminden ilkin evi toplamak zorunda kalmazsın! Hassasiyeti yardımıyla mobilyalara çarpmaz ve engelleri kolayca aşar. Üstelik engelleri 8 metreye kadar görebilir ve bu engelleri aklında tutarak ihtimaller içinde bir çarpmanın önüne geçmiş olur.

3- Emiş gücü diğerlerinin üç katı!​Genel anlamda robot süpürgelerin vakum gücü 1,500 pa ile 3000 pa içinde değişiklik gösterir. TWOTOO T2’nin emiş gücü ise halihazırda mevcud tüm süpürgeleri geride bırakacak güçte, 8.000 pa. Kısaca diğerlerinin tam tamına üç katı! Bazılarınız robot süpürgelerin basit döküntüleri bile toplayamadığı, bilhassa halıları süpürmekte yetersiz kalmış olduğu zamanlara tanık olmuştur. TWOTOO T2 ise üstün vakum gücüyle ve 4,000vpm paspasıyla tüm evsel atıkları, lekeleri kusursuz bir halde süpürür; temizler. Süpersonik halı idrak etme özelliği yardımıyla, halının üstüne geldiğini algılayarak paspaslama hususi durumunu dönem dışı bırakır ve emiş enerjisini artırır.

“Robot süpürgeler yeterince temizlemiyor” diye düşünenlerin bu emiş gücü karşısında afallayacağından eminiz!

4- 3,5 saatlik uzun emek verme süresiyle kesintisiz temizlik imkanı!​Çoğumuz robot süpürgenin, evi tamamen süpürmeden sarj ünitesine geri döndüğüne tanık olmuştur. TWOTOO T2, 3,5 saatlik uzun emek verme süresiyle bu derdi de ortadan kaldırıyor ve geniş evler için bile kesintisiz temizlik imkanı sunuyor. Ek olarak, 4 seviyeli su kontrolü ve akıllı sesli komut özelliklerine haiz bulunduğunu da ekleyelim.

Tüm bu özelliklere bakınca, TWOTOO T2’nin robot süpürge dünyasının zirvesinde yer almasına şaşırmamak lazım.
 
Üst Alt