Takvime Not Almayı Ihmal etmeyin: Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Imtihan Tarihleri Belli Oldu

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sonbahar süreci imtihan tarihleri sonunda belli oldu. Belirlenen tarihler içinde sınava girecek öğrencilerin, sınavlara karşı karşıya mi yoksa online bir halde mi gireceği de açıklandı.

Online derslerin başlamış olduğu Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde (AÖF) 2021-2022 yılı ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 17 Ekim’de tamamlanmıştı.

Derslere başlamış olan öğrencilerin büyük bir kısmının aklında ise bir süredir aynı sorular vardı: AÖF sınavları ne vakit? Sınavlar online mı yoksa karşı karşıya mi olacak? Bu soruların cevapları bugün nihayet geldi. AÖF, sonbahar süreci imtihan tarihlerini ve sınavların iyi mi yapılacağını açıklandı. İşte detaylar.

Sonbahar süreci sınavları ne vakit? Sınavlar online mı olacak?​Meydana getirilen açıklamaya nazaran 2021-2022 öğretim yılı sonbahar süreci başlama ve bitiş tarihleri 27 Eylül 2021-7 Ocak 2022 olarak belirlenen Açık Öğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nden kayıt yaptıran ya da kayıt yenilemesini tamamlayan öğrencilerin; sonbahar süreci ara imtihanlarının 27-28 Kasım 2021 tarihinde, sonbahar süreci dönem sonu imtihanlarının ise 8-9 Ocak 2022 tarihinde yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

2021 yılı açık öğretim fakültesi yaz okulu sınavları, karşı karşıya bir halde yapılmıştı. Gelen bilgilere nazaran 2021-2022 eğitim yılı AÖF sonbahar süreci imtihanlarının da aynı şekilde, karşı karşıya olarak yapılması beklenmekte. Buna ek olarak AÖF öğrencileri, sonbahar süreci ara imtihanlarına AÖF imtihan merkezinde girecek.

İLGİLİ HABER

Ulusal Eğitim Bakanlığı’nın 2022 Yılı Bütçesi Açıklandı​


Final imtihanlarına giren öğrenciler, imtihan neticelerini ise aof.anadolu.edu.tr adresi üstünden giriş bilgilerini girdikten sonrasında görebilecek.
 
Üst Alt