Netkreatif Bilişim Teknolojileri - Xenforo Kurulumu - Hosting Hizmetleri

Admin

Administrator
Yönetici
Moderatör
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
36,123
Tepki
3
Puan
38
Netkreatif Bilişim Teknolojileri, 13 Ocak 2021 tarihinde kurulmuş olan aktif olarak hosting, web tasarım ve seo alanlarında hizmet veren bir firmadır. Çağı yakalayan yenilikçi donanımlar ve teknolojiler ile müşterilerine en iyi deneyimi sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile sizlerin internet ortamındaki ihtiyaçlarına hızlı ve yenilikçi çözümler sağlıyoruz.

Netkreatif’in yetenekli alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri, yöneticileri ve destek takımı işletmenizin ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için buradalar.

Herhangi bir sorunda destek kanallarımızdan bizlere ulaşarak anında destek alabilirsiniz. Müşterilerimize 7/24 aktif bir şekilde premium özel destek sunuyoruz.

Güçlü sunucularımız ile verilerinizi en üst düzeyde saklıyoruz. Netkreatif olarak barındırdığımız site ve sunucular için %99.6 uptime garanti eder. Sunucularımız üstün 4 noktadan yedekli internet bağlantısı ve üst düzey güvenliğe sahip DGN verimerkezinde barınmaktadır.

Netkreatif Bilişim Teknolojileri her zaman en iyi hizmeti sunmak adına büyük ve sağlam adımlar atarak sektörde ilerlemektedir. Ülkemize yeni nesil teknolojiler sağlıyor ve ülke ekonomisine can veriyoruz.

Kurumsal Bilgiler
Netkreatif Bilişim Teknolojileri


V.Dairesi: İstanbul / Kocasinan

VERGİ NO: 5500230060

Yer Sağlayıcı Belgemiz :
E-Posta Adresi: info@netkreatif.com

xenforo
 
Üst Alt