MEXC, MoonDAO (MOONEY) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

sercanblkk

Member
Katılım
11 Ağu 2022
Mesajlar
478
Tepki
0
Puan
16
ap86sfp.jpegMEXC, MoonDAO (MOONEY) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve MOONEY/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
MOONEY/USDT Alım Satımı: 28 Aralık 2022 15.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: MoonDAO (MOONEY)

Toplam Arz: 2.618.632.244,609533194382 MOONEY

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (ERC20):

Twitter:

Discord:

Whitepaper:Projenin Kısa Tanıtımı

MoonDAO'nun misyonu, uzaya erişimi merkeziyetsizleştirmektir.

MoonDAO, uzay araştırmalarına merkeziyetsiz, uluslararası, kapsayıcı ve şeffaf bir yaklaşımı temsil ediyor. MoonDAO'nun misyonunun bir parçası olarak, MoonDAO üyelerini uzaya ve ötesine göndereceğiz, ayrıca uzay araştırmalarına fon sağlayacağız ve insanlığın bilinmeyeni daha fazla keşfetmesini sağlayacağız!

Yönetim tokenimiz $MOONEY, Anayasamızda belirtildiği gibi merkeziyetsiz topluluk kararları için kullanılır. Sabit bir $MOONEY arzı bulunmaktadır.


Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt