MEXC, Mars Token (MRST) Projesini İnovasyon Bölgesinde Listeleyecek

sercanblkk

Member
Katılım
11 Ağu 2022
Mesajlar
478
Tepki
0
Puan
16
hyiz2gc.jpegMEXC, Mars Token (MRST) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve MRST/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
MRST/USDT Alım Satımı: 26 Aralık 2022 11.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.


Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Mars Token (MRST)

Toplam Arz: 376.548.440 (Başlangıçta 400M)

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (Polygon):


Twitter:

Telegram:

Discord:

Medium:

Instagram:

Whitepaper:Projenin Kısa Tanıtımı

Mars, kızıl gezegen temasına dayanan küresel bir meta evren oyunu platformu yaratıyor. Oyuncular, emlak sahibi olmak, spor yapmak ve başkalarıyla etkileşime geçmek gibi Mars Kolonisi içindeki hemen hemen her etkinliğin tadını çıkarabilirler. İlk 5 milyar Mars Token (MRST) arzı, Ethereum'un 2. Katman platformu olan Polygon Chain'de piyasaya sürülecek ve Metaverse platformunda ilk yıl içinde maksimum 1 milyar arz gerçekleşecek.Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 
Üst Alt