Harry Potter Oyuncuları Tekrardan Bir Araya Geliyor: ‘Return to Hogwarts’ Fragmanı Gösterildi, Izlenme Zamanı Açıklandı

Harry Potter'ın 20. yılının şerefine çekilecek bir araya gelme programı Return to Hogwarts duyuruldu. Oyuncuların film setinde bir araya geleceği hususi program, yılbaşında HBO Max'te yayınlanacak.

Bir takım, film ya da film serisine hayranlık besleyen birini heycanlanlandırması kati olan şey nedir? Doğal ki ‘tekrardan bir araya gelme’ adı altında üretilen yapımlar. Mesela HBO, bu yıl mayıs ayında Friends’in ‘Reunion’ bölümünü yayınlayarak dizinin hayranlarını luktan havaya uçurmuş, duygusal anlamış olur yaşatmıştı. Gene aynı şirket, bu sefer de gelmiş geçmiş en popüler film serilerinden birinin reunion yapımına el atıyor.

Harry Potter’ın ilk filmi, bugün 20. yaşına girdi. 20. yıla hususi bir şeyler yapılacağı aylar ilkin Warner Bros. tarafınca duyurulmuştu. Fakat kimse filmin yıldızlarının tekrardan bir araya geleceği bir yapıma büyük bir olasılık vermedi. Derken bugün Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint üçlüsünü bir araya getirecek ‘Return to Hogwarts’, bir fragmanla duyuruldu.

Serinin oyuncuları Hogwarts’a geri dönecek​

[wpcc-iframe class="content-iframe__item" width="700" height="500" src="
" frameborder="0" allowfullscreen]

Harry Potter film serisinin ilk filmi olan Harry Potter ve Felsefe Taşı, bugün 20 yaşına bastı. Gelmiş geçmiş en iyi fantastik serilerden biri olarak görülen Harry Potter’ın son filmi ise 2011 senesinde gösterime girmişti. Kısaca seri, fanatiklerine veda edeli de 10 yıl geçti. Bu süreçte eminiz ki oyuncu ekibine da serinin kendisine de büyük bir hasret yaşandı. HBO da aynı Friends Reunion’daki şeklinde bu özleme son vermek için kolları sıvadı.

İLGİLİ HABER

Fantastik Canavarlar 3'ün Harry Potter Hayranlarını Daha da Heyecanlandıran İsmi Belli Oldu​


Bugün gösterilen fragmanla duyurulan ‘Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts’ 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te yayınlanacak. Serinin ön planında olan oyuncular Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’in yanı sıra 8 film süresince gördüğümüz birçok isim de bu bölümde yer alacak. Oyuncular, filmlerin büyük bir kısmının çekilmiş olduğu Hogwarts setini ziyaret ederek eski günleri yad edecek.
 
Üst Alt