Futbol Maçlarını Kaçak Gösteren SelçuksportsHD’nin Arkasındaki İsim Kısmen Ortaya Çıktı: FETÖ’cü Olmakla Suçlandı, Izahat Yapmış oldu

Başta futbol maçları olmak suretiyle çeşitli yayınları korsan olarak gösteren Selçuksports hakkında çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Colmanın Bandanası isminde kullanıcı, Selçuksports'un yöneticisi olduğu söylenen kişinin kişisel bilgilerini ve fotoğrafını sansürlü olarak paylaştı.

Spor müsabakalarını kaçak olarak gösteren ve yasa dışı bir iş yapıyor olmasına karşın on binlerce takip edeni bulunan Selçuksports, son zamanlarda büyük tartışmalara ev sahipliği yapıyor. Toplumsal medyada ‘Colmanın Bandanası’ adıyla tanınan Twitter kullanıcısı, geçtiğimiz günlerde Selçuksports’un da olduğu Twitter’daki bir yayından atıldığını açıkladı.

İkili içinde bir süredir gerginliğin devam etmiş olduğu bilinirken geçtiğimiz saatlerde Colmanın Bandanası’ndan garip iddialar geldi. Kullanıcı, Selçuksports yöneticisinin kimlik bilgilerini, telefon numarasını, T.C. kimlik numarasını, doğum tarihini ve resmini sansürlü olarak paylaşarak Selçuksports’a suçlamalarda bulunmuş oldu.

“Hakkında FETÖ davası var”​Colmanın Bandanası, yapmış olduğu paylaşımın devamında Selçuksports yöneticisinin Almanya’daki adresine mahkeme kağıdının gittiğini iddia etti. Kullanıcının açıklamasına gore kaçak gösterim platformunun başındaki şahıs ve yakınları hakkında bir FETÖ davası yürütülüyordu, onun için de Türkiye’ye gelemiyordu.

Kullanıcı, bunun peşinden “Yazdığım, söylediğim şeyler için bir şeyleri kanıtlama çabasına girmeyeceğim. Bu sebeple hepsi doğru. Digiturk arkadaşa dava açtı ve kendisi ifadesini verdi. Ekşi’de yazılanları görünce de kahkaha attım. Digiturk’ü oldukca hafife alıyorsunuz.” ifadelerine yer verdiği bir paylaşım yapmış oldu.

İLGİLİ HABER

Rihanna Vazife Bekliyor(!): Metaverse’te Büyükelçilik Açacak İlk Ülke Belli Oldu​


Colmanın Bandanası’nın bu açıklamalarına Selçuksports’un Twitter hesabından yanıt verildi. Selçuksports, FETÖ’yle ilişkili oldukları iddiasını yalan olduğunu beyan etti.
 
Üst Alt