Dyson, Ürünlerini Yerinde Deneyebileceğiniz Üçüncü Demo Store’unu İzmir’de Açtı

Yenilikçi ürünleriyle tüm dünyada beğeni toplayan Dyson, Türkiye’deki üçüncü Demo Store niteliğindeki mağazasını İzmir İstinyePark AVM’de açtı. Demo Store, Dyson ürünlerini birinci elden kontrol etmenizi ve deneyimlemenizi sağlıyor.

1991 senesinde James Dyson tarafınca kurulan ve ev aletlerinde ileri teknolojisiyle sektöre yön veren Dyson, Türkiye pazarındaki payını daha da artıracak adımlar atmaya devam ediyor. Gelecekten gelmiş benzer biçimde görünen ürünleriyle ilgi çeken yenilikçi şirket, son olarak Türkiye’de üçüncü olma özelliği taşıyan Demo Store niteliğindeki mağazasını İzmir İstinyePark AVM’de açtı.

Dyson, 242 metrekarelik yeni Demo Store’unda müşterilerine son teknoloji ev aletlerini deneyimleme şansı sunuyor. İzmir’de oluşturulan yeni Demo Store’u ziyaret eden müşteriler, Dyson’ın son teknolojilerini kontrol edebiliyorlar. Böylece müşteriler kendi isteklerine bakılırsa ürünler seçebiliyor, satın alma mevzusundaki kararsızlıklarını da ortadan kaldırabiliyorlar.

Ürünleri yerinde deneyimleyerek almak isteyenlere:​Müşteriler, Dyson’ın yeni Demo Store’unda uzmanlardan informasyon alarak ve kendilerine bakılırsa en doğru ürünün seçilmesi mevzusunda da düşünce sahibi olabiliyorlar. Demo Store, mühendislerin ürünlere uyguladıkları laboratuvar testlerinden esinlenerek tasarlanmış durumda. Etkileşimli gösterimler yardımıyla de Dyson teknolojilerinin iyi mi çalışmış oldukları hakkında informasyon sahibi olunabiliyor.

İstanbul İstinyePark’ın peşinden İzmir İstinyePark’ta oluşturulan üçüncü Demo Store’unda firmanın lazer teknolojiye ev sahipliği meydana getiren son teknoloji süpürgesi V15 Detect, ustalaşmış kuaförlerin de kullandığı Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ve yazları serin, kış aylarında da sıcak bir ortam yaratarak yaşam kurtaran ve ortamdaki havayı temizleyen Dyson Pure Hot+Cool hava temizleme fanı benzer biçimde öne çıkan ürünleri de yer ediniyor.

Dyson, 1995 yılından bu yana Türkiye pazarında yer alsa da direkt operasyonlarına 2018 yılının sonunda ülke ofisinin kurulmasıyla beraber başladı. 2019 senesinde Türkiye faaliyetlerinin başladığını duyuran marka, 2020 senesinde da İstanbul’da ilk servis merkezini, Mayıs 2021’de de ilk Dyson Demo Store’unu İstanbul Akasya AVM’de açtı.

Dyson’ın son teknoloji ev aletlerinden bazılarına aşağıdaki yazılarımızdan göz atabilirsiniz:

İLGİLİ HABER

Kaybedecek 5 Dakikası Bile Olmayanların Tercih Edeceği 9 Dyson Ürünü​

İLGİLİ HABER

Dyson'ın Üstün Teknolojiye Haiz 5 Akıllı Ev Aleti​

 
Üst Alt