Devasa Kullanım Süresiyle En Son Ne Süre Şarj Ettiğinizi Unutacağınız Kablosuz Kulaklık: EKSA GT1 Cobra

Çinli teknoloji şirketi EKSA’nın yepyeni kablosuz kulaklıkları GT1 Cobra, patentli tasarımı ve etkisinde bırakan teknik özellikleriyle duyuruldu. Bir kobra yılanının kafası şeklinde tasarlanan kulaklık, etken gürültü engelleme, düşük gecikme süresi ve uzun kullanım imkanıyla dikkat çekiyor.

Çinli bir teknoloji şirketi olan EKSA, patentli bir tasarıma haiz olan “GT1 Cobra” isminde yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Haiz olduğu oyun modunun yanı sıra oyunculara benzersiz bir müzik deneyimi sunan kulaklık, fiyatıyla da dikkat çekmeyi başaracak şeklinde görünüyor. Peki EKSA’nın yeni kablosuz kulaklığı, tüketiciye neler sunuyor?

EKSA GT1 Cobra, adından da anlaşılabileceği suretiyle kobrayılanının kafasına benzeyen hususi bir kutu tasarımıyla geliyor. Hem kutusunda hem de kulaklıkların kendisinde yer edinen aydınlatmalar, bu hususi tasarımı daha da etkisinde bırakan kılıyor. Kulak sağlığı için ergonomik şekilde dizayn edilen kulaklıklar, haiz olduğu 3 değişik kulaklık silikonu ile konforu da ön planda tutuyor.

Karşınızda EKSA GT1 Cobra​Tasarımıyla mest eden kablosuz kulaklığın teknik özelliklerine baktığımızda da oldukça dikkat çeken detaylarla karşılaşıyoruz. Kulaklığın haiz olduğu IPX4 sertifikası, bu kulaklıkların su sıçramalarına karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Ek olarak oyun tutkunları, EKSA GT1 Cobra’da 38 ms gecikme süresi ile karşılaşıyorlar. Bu da oyun oynarken hiçbir sesin kaçırılmayacağı anlamına geliyor.

GT1 Cobra’nın bir öteki özelliği ise aktif gürültü engelleme özelliğine haiz olması. Hususi bir algoritma kullanan kulaklık, bu sayede pürüzsüz bir edinim yaşayabiliyorlar. Bluetooth 5.0 desteği yardımıyla güncel akıllı telefonların tümünde kullanılabilen kablosuz kulaklık, dokunmatik denetim yardımıyla şarkıların değiştirilmesi, aramaların yanıtlanması, oyun ya da müzik modu içinde geçiş yapılabilmesi ve sesli asistanın devreye alınması şeklinde işlevlerin kullanılabilmesine olanak sağlıyor.


EKSA’nın yeni kablosuz kulaklıkları, kullanım süresi açısından da oldukça avantajlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 6 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunan GT1 Cobra, kutusuyla beraber 36 saate kadar kullanılabiliyor.

Eğer siz de GT1 Cobra ile ilgili detaylı informasyon almak ve ürünü satın almak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Webtekno takipçilerine hususi bir kampanya başlatan firmanın, “EKSAVIP” koduyla yüzde 15 fazladan indirim sunduğunu da belirtelim. İndirimden yararlanmakiçin, ürünün satın alma sayfasında yer edinen “Add a coupon” kısmına verdiğimiz kodu girmeniz kafi.
 
Üst Alt