Anne Eli Değmiş Şeklinde: Gucci, Orijinalinden 20 Kat Pahalı Hususi Üretim Xbox Series X’i Tanıttı

Gucci, Xbox ortaklığında üstünde işlemelere yer veren ve fiyatı orijinalinden 20 kat daha pahalı olan hususi üretim Xbox Series X'i tanıttı. İki kablosuz kontrolcüye haiz olan paket, Gucci'nin hususi çantasıyla geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft Xbox ekibi ve absürt fiyatlarıyla tanıdığımız moda markası Gucci, Twitter’da bir ortaklığın geleceğini gösteren paylaşımlar yapmıştı. Geçtiğimiz gün de bu ortaklığın meyvesi olan ürün sonunda tanıtıldı: Karşınızda orijinalinden 20 kat daha pahalı olan dantele benzer işlemeli Xbox Series X.

Xbox ve Gucci tarafınca tasarlanan bu hususi sürüm Xbox Series X modeli, Gucci’nin işlemelerine haiz bir konsola, bir çift kablosuz kontrolcüye ve Xbox Game Pass Ultimate üyeliğine iyelik yapıyor. Hepsi, gene Gucci tarafınca tasarlanan bir çantayla beraber teslim ediliyor. Çantanın üstünde de Xbox’ta gördüğümüz işlemeler yer ediniyor.

İşte Gucci'nin Xbox Series X'i:​Xbox ve Gucci, hususi tasarım Xbox Series X’te acayip ve güzel kullanılmış bir ortak noktaya da sahipler. Guccio Gucci’nin karşılığı için ‘GG’den oluşan bir logo kullanan Gucci, bu logoyu motifin ana noktası haline getirmiş. GG’nin oyun dünyasındaki karşılığı olan ‘Good Game’ de Xbox kutusunun üstüne yazılmış durumda.


17 Kasım’da satışa sunulacak olan Xbox – Gucci ortaklığının ürünü Xbox Series X paketinin fiyatıysa can yakan değil, kalbinizi aniden patlatacak seviyede olacak. Yurt haricinde 500 dolara satılan Xbox Series X’in bu paketi, 10 bin dolara alıcıbulacak. Gucci, kendisini fiyatlandırma mevzusunda hakikaten tekrardan konuşturmayı başardı. Ek olarak normal olarak hayır, bu setteki Xbox Series X size daha iyi bir performans sunmuyor.

İLGİLİ HABER

Komut Büyük Yerden: Beyaz Saray, Intel'in Çin'de Çip Üretme Planlarına Karşı Çıktı​

 
Üst Alt