Adeta Görünmez Otomobil(!): 2023 Nissan 400Z Gülünç Kamuflajıyla Kontrol Sürüşünde Görüntülendi [Video]

Nissan'ın seneler sonrasında tekrardan üretme sonucu almış olduğu ikonik spor otomobili 400Z, ABD sokaklarında kontrol edilirken görüldü. İlginç bir kamuflaj çalışmasıyla ortaya çıkan vasıta, geçtiğimiz aylarda paylaşılan görseller ile tamamen aynı.

Bundan birkaç ay ilkin sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Nissan'ın ikonik aracı 400Z'nin seneler sonrasında yepyeni bir versiyon ile karşımıza çıktığından bahsetmiştik. Tasarımıyla da teknik donanımıyla da öne çıkan vasıta, önümüzdeki senenin muhtemelen ikinci yarısında piyasaya sürülerek, 2023 model olarak lanse edilecek. Şimdiyse 400Z ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Nissan'ın seneler sonrasında tekrardan üretme sonucu almış olduğu 400Z, ABD sokaklarında dolaşırken göründü. Aracın peşine düşen sektör kaynakları, prototip aracın kısa da olsa bir videosunu yayınladılar. Nissan yetkilileri, sokakta kontrol ettikleri aracı pek de alışık olmadığımız türde kamufle etmişler. O şekilde ki aracın kaporta bölümünde hiçbir kamuflaj detayı bulunmazken, yalnız Nissan logosu ile aracın sağ arka kısmındaki Z rozeti, bantlarla kapatılmış.

İşte Nissan 400Z'nin sokaklardaki görüntüsü​Açık konuşmak gerekirse paylaşılan görüntülerde tasarım ve teknik detaylarla ilgili hiçbir data elde etmek mümkün değil. Nissan, geçtiğimiz aylarda tanıttığı spor aracı üstünde herhangi bir değişim yapmamış durumda. En azından azca sonrasında sizlerle paylaşacağımız videoda da görebileceğiniz suretiyle arka kısım, tamamen aynı. Ön bölümde da hiçbir değişim göremiyoruz.

İLGİLİ HABER

Dünya Çapında En Oldukca Satılan ‘Fiat’ Otomobiller Belli Oldu: Türkiye’de Üretilen Türkiye’de Kalmış​


Nissan, 400Z'nin prototipini niçin sokağa çıkardığına dair bir izahat yapmadı. Ek olarak bu yolculukta hangi testlerin yapıldığı ve kontrol sonuçlarının ne durumda olduğu da bilinmiyor. Bakalım seneler sonrasında orijinaline bağlı kalmış olarak tasarlanan spor otomobil, piyasaya sürüldüğünde ne kadar ilgi görecek...

[wpcc-iframe class="content-iframe__item" width="700" height="500" src="
" frameborder="0" allowfullscreen]
 
Üst Alt